teisipäev, 21. oktoober 2014

"Wrath" - Laurann Dohner

6. raamat sarjas "New Species"
Peategelased: Wrath ja Lauren

Wrath on nõus väljaspool Kodumaad elama ning eriüksusega koos töötama. Nende ülesandeks on leida Mercile'i töötajaid, kes seaduse eest põgenesid ja siiani Uue Liigi mehi ja naisi vangistuses peavad.
Lauren on kinnisvaraaegent, kes peab bossi käsul oma kolleegi asemel minema õhtul tööstushoonet näitama. Naine on hirmu kätte suremas, kui musklis mehed ta kinni nabivad ja kaasa viivad.
Wrath ja ta kaaslased on kindlad, et Lauren on seotud mehega, kes Mercile'is töötas ning nad on valmis peaaegu kõigeks, et soovitud informatsioon kätte saada.

Arvamus:
Tempokas ja põnevam kui eelmised osad. Lauren oli ümar ja ajudega blondiin, kes oskas päris hästi keerulistest olukordadest välja rabeleda. Samas ei olnud eriti reaalne, et pärast sellist hirmutamist ja seksuaalset ahistamist hakkas Lauren nii kiiresti Wrathi usaldama. Samuti ei usu ma, et Lauren sõbranna Amanda kunagi füüsilise vägivalla ohver oli. Naine, kes midagi sellist üle elas, ei hakka mitte kunagi niimoodi mehele avalikus kohas külge lööma, nagu Amanda seda Laureni töökohas Wrathiga tegi. Ta jättis endast jube litsaka mulje.
Löögiüksus ei jätnud ka selles raamatus endast eriti kompetentset muljet. Ma usun, et üheks põhjuseks on Uue Liigi meeste iseseisev tegutsemine. Brass ei tohiks olla boss. Tim teab hoopis rohkem, kuidas rühma juhtida ja kuidas välismaailmas hakkama saada. Ja ometi võib Brass kõigile Timi otsustele veto peale panna.
Uus Liik teeb oma ühiskonna üles ehitamisel jätkuvalt vigu. Nad on nii hõivatud oma inimeste kaitsmisega, et unustavad ära nendega seotud inimeste kaitsmise. Laureniga juhtunu on selle tõestuseks.
Kõigele vaatamata meeldis mulle see osa rohkem, kui Brawni oma. Lugu oli kergem ja mõnusam. Nalja sai rohkem, tegelased olid huvitavad ja sümpaatsed ning tegevus hoogne.

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"Fury"
"Slade"
"Valiant"
"Justice"
"Brawn"
"Wrath"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...