teisipäev, 21. oktoober 2014

"Mis ei tapa, teeb tugevaks" - Colleen Thompson

Originaalpealkiri: "Head On"
Tõlkija: Merike Kivilo
Ersen 2008

Texase väikelinna vapustab verine mõrv. Samuti on linnas tagasi Mark Jessup, kes kuusteist aastat tagasi põhjustas avarii, milles hukkusid kolm neidu ning neljas sai raskesti viga.
Põetusõde Beth Ann Decker on väsinud inimeste pilkudest ja haletsusest. Ta on üle elanud loendamatuid operatsioone ja teinud kõik, et minevik selja taha jätta. See on aga raske, kui ta Mark Jessupi surevat isa põetama minnes mehe eest leiab.
Beth Ann ja Mark on viimased inimesed, kes peaks koos aega veetma, kuid mida rohkem nad räägivad, seda selgemaks saab Beth Annile, et ta ei tea tegelikult, mis avariiööl juhtus. 
Samas kui Markist saab politsei peamine kahtlusalune, satub Beth Anni elu ohtu. Mõrvar on naise sihikule võtnud.

Arvamus:
Korralik põnevusromaan. Lugesin huviga, kuidas väikelinnas ammu aset leidnud õnnetuse tagamaad päevavalgele hakkasid tulema ning kuidas see erinevaid tegelasi mõjutas. Mõrvari isikut ma välja ei nuputanud ja lõpus tuli see paraja šokina. Autor suutis otsad siiski kokku siduda ja toimunust üsna hea mulje jätta. Mulle meeldis, kuidas Colleen Thompson Marki ja ta isa suhet kujutas. See muutis kogu loo reaalsemaks. Beth Anni ja Marki suhe arenes mõnusas tempos ning nende romaan ei hakanud kordagi põnevuslugu segama. Samas jäi kripeldama, kui tõenäoline on, et naine, kes niimoodi õnnetuses viga sai ja oma kolm sõbrannat kaotas, on valmis teise auto roolis olnud isikuga romantilist suhet alustama. Mine sa tea.
Soovitan lugeda.

Hinne: 4 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...