teisipäev, 21. oktoober 2014

"Brawn" - Laurann Dohner

5. raamat sarjas "The New Species"
Peategelased: Brawn ja Becca

Brawn on uus eriüksuse liige ning peab asuma elama väljaspoole Uue Liigi territooriumit. Eriüksuse juht Tim pakub Brawnile oma valdustes asuvat maja, kus tegelikult elab Timi tütar Becca.
Becca pole nõus välja kolima, kuid on nõus Brawnile oma külalistetoa andma. Juba esimesel ööl tekivad probleemid. Majja tungivad relvastatud mehed ning Brawn ja Becca röövitakse. Noored viiakse laborisse, kus õel doktor Elsa arvates, et Becca on Brawni kallim, sunnib neid osalema sigimiskatsetes.

Arvamus:
Jõudsin tagasi Laurann Dohneri raamatute juurde. See osa oli kummaline. Brawni ja Becca suhe oli tulikuum, kuid mind hämmastas, kui kiiresti kõik läks ja kuidas nad vangistatuna teraspuuris intiimsusi jagasid. Oli see siis närvide rahustuseks või mitte, äärmiselt veider oli see ikkagi. 
Samuti ei meeldinud mulle Uue Liigi esindajate käitumine. Nad hakkavad türanniks muutuma, tehes otsuseid, milleks neil õigust pole. Kogu "see on sinu huvides, me kaitseme ja hoolitseme sinu eest" bla-bla-bla ajas mind vihale. Tim töötab nende heaks algusest peale, ta riskib eluga, et vangistatud Uue Liigi naisi ja mehi leida ning vastutasuks ei mingit usaldust. Becca sattus ohtu, sest Brawn oli tema majas, ta elas kõik õudused üle ning mis järgnes -   nii Uue Liigi juhid kui ka ta oma isa manipuleerisid temaga. Mina poleks seda nii kergesti andestanud. Becca oli liiga mõistev ja just seepärast ajaski raamatu lõpus olev sööklastseen mind tigedaks. Imal kudistamine. Öäk.
Osa kurjamid olid päris ägedad. Eriti õel doktor Elsa. Jube naine. Külmavärinad jooksid üle selja. Samuti meeldis mulle, kuidas Breeze Beccale olukorda selgitas. Tegelikult oleks juba aeg, et mõni Uue Liigi naistest paikseks jääks ja raamatu saaks.
Polnud just sarja parim osa, kuid lugeda aitas ja kohati oli päris põnev.

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Fury"
"Slade"
"Valiant"
"Justice"
"Brawn" 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...