pühapäev, 3. august 2014

"Born of Night" - Sherrilyn Kenyon

1. raamat sarjas "The League"
Peategelased: Nykyrian Quikiades ja Kiara Zamir

Ichidiani universumi kõige suuremaks võimuks on Liiga ja tolle halastamatud salamõrtsukad.
Nykyrian Quikiades oli kunagi salamõrtsukate komandör, kuid kui tal kästi tappa laps, otsustas mees, et talle aitab. Ta lahkus Liigast ja temast endast sai jahitav. 
Kiara Zamir on kuulus tantsijanna, kelle isa poliitilised otsused on teinud neiust sihtmärgi. Saatuse tahtel saab Nykyriani ülesandeks Kiarat kaitsta. Kuigi Kiara isa on nõus, et kuulus lindprii ta tütart turvab, ei usalda  ta meest täielikult ning kui Nukyrian ja Kiara elu ohtu satub, ei ole ohuks vaid Liiga mõrtsukad ja Kiara isa poliitilised rivaalid, vaid ka neiu isa ning Kiara ja Nykyrani vahel valitsev usaldamatus.

Arvamus:
Sherrilyn Kenyoni debüütromaan salamõrtsuka ja tantsijanna armastusloost, mis leiab aset teises universumis. Mis ma siis oskan öelda. Väga meeltlahutav, kuid selles polnud sama sügavust, mis on autori Nicki või Dark-Hunterite sarjades. Nykyriani minevik oli  loomulikult äärmiselt kurb ja kohutav. Kenyonil on kohe eriline anne piinatud kangelaste loomiseks. Pean tunnistama, et mõnes kohas oli mul klomp kurgus, aga pisarat see lugu välja ei pigistanud. Esimesest silmapilgust tekkinud iha tundus jaburavõitu, kuid Kiara hirm muutis loo natuke reaalsemaks. Oli piisavalt märulit, huvitavaid tegelasi ja romantikat. Loodetavasti on järgmistes osades rohkem Liigast juttu.
Soovitan ulmeliste armastusromaanide austajatele.

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"Born of Night"
"Born of Fire"
"Born of Ice"
"Fire and Ice" (novella)
"Born of Shadows"
"Born of Silence"
"Cloak and Silence"
"Born of Fury"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...