pühapäev, 27. juuli 2014

"Viies laine" eesti keeles

Ma just mõtlesin siin, millele küll kulutada sünnipäevaks saadud raha, kui märkasin Rahva Raamatu uute raamatute all Rick Yancey teost "Viies laine". Nii tore, et eesti keelde tõlgitakse ka mõningaid minu lemmikraamatuid. Vähemalt saan ma nüüd soovitada seda teost ka neile, kes inglise keeles raamatuid ei loe.
Aitäh, Ajakirjade Kirjastus.

Lugesin ingliskeelset e-raamatut mais ja siin on mu postitus:  "The 5th Wave".
Eestikeelne sisututvustus spoilerdab natuke rohkem, kui minu kirjutatud (vähemalt nii ma arvan) ja seepärast lisan selle spoilerina.

Raamatu tutvustus:
Käes on Viienda Laine koidik ja Cassie põgeneb mahajäetud kiirteel olevuste eest, kes näevad küll välja nagu inimesed, kuid käivad Maal ringi ja tapavad kõik, kes neile ette jäävad. Nad on pillutanud laiali maakera viimasedki ellujäänud. Cassie on veendunud, et ellujäämiseks tuleb olla üksinda – kuni kohtab Evan Walkerit. Salapärane Evan võib olla Cassie ainus lootus päästa vend, või koguni iseennast. Kuid Cassie peab valima usaldamise ja kahtlustamise, trotsimise ja alistumise, elu ja surma vahel. Kas anda alla või võidelda edasi. Paljude auhindadega pärjatud kirjaniku Rick Yancey haarava põnevustriloogia esimene osa räägib katastroofilisest kaotusest, uskumatutest võimalustest ja vankumatust vaprusest.
Raamatu "Viies laine" saad osta järgmistest raamatupoodidest.
 Raamatukoi
Rahva Raamat
Apollo

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...