teisipäev, 29. juuli 2014

"Lady Luck" - Kristen Ashley

3. raamat sarjas "Colorado Mountain"
Peategelased: Ty Walker ja Lexie Berry

Ty Walker istus 5 aastat kuriteo eest, mida ta ei sooritanud. Nüüd on ta vabaduses, tagasi kodus ja alustab koos kauni naisega uut elu. See on vaid fassaad. Lexie Berry on tegelikult Ty kattevari. Mehel on plaanis oma vangistuse eest kätte maksta ning isegi Lexie kuumad suudlused ei muuda mehe meelt.
Lexie, kellel on seljataga katastroofiline suhe narkodiileriga, tunneb ära hea mehe, kui ta toda näeb. Ty on hea mees. Üks parimaid, keda Lexie oma elus on kohanud. Sellepärast alustab naine ohtlikku mängu, et meest iseenda käest päästa. Kui Ty avastab, et Lexie temaga manipuleerib, läheb põrgu lahti.

Arvamus:
Pettumus missugune. Pärast kahte head lugu oli see osa väga vilets. Aeglane, tüütu ja tõeliselt ebaviisakas lugu. Algus oli äärmiselt kummaline ning iga Lexie sõna andis vaid kinnitust, et ta oli ja on idioot. Ty suuvärk ajas mind marru, sest sealt tuli vaid roppusi ja vandesõnu. Iga kord kui ta suu avas, tekkis mul tahtmine seda seebiga pesta. Mind ei huvita, mis värvi on tegelase nahk, ükski tõeline mees ei kõneta ega kutsu naisi selliste nimedega, nagu too tüüp tegi. Eriti aga naist, kellega ta voodit jagab.
Kui olete andunud Kristen Ashely fänn, siis palun lugege, aga soovitama ma seda raamatut ei hakka. Uskuge, autor on kirjutanud tunduvalt parema kvaliteediga lugusid (sama sarja kaks esimest osa).
Hindeks kaks ja ma tunnen, et olen veel vägagi suuremeelne.

Hinne:  2 / 5
Sarja osad:
"The Gamble"
"Sweet Dreams"
"Lady Luck"
"Breathe"
"Jagged"
"Kaleidoscope"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...