reede, 27. juuni 2014

"Woman on the Run" - Lisa Marie Rice

Julia Devaux armastab oma elu ja tööd suurlinnas. Kuid siis näeb ta pealt maffiamõrva ning leiab end tunnistajakaitse programmist. Ta peab jätma maha oma kassi, raamatud ja disainerriided ning alustama kooliõpetaja Sallyna väikelinnas uut elu. 
Julia lohutab end, et see kestab vaid paar kuud, siis annab ta kohtus tunnistusi ja saab oma vana elu juurde naasta. Kuid maffiaboss pakub Julia pea eest miljonites vaevatasu, advokaat kasutab viivitamistaktikat ning väikelinna kauboi Sam Cooper asub Sallyt võluma. Kui selgub, et tunnistajakaitse programmi failidesse on sisse häkitud, on Coopist tohutult kasu, sest mees on endine SEAL ja tema juba teab, kuidas Sallyt / Juliat kõige paremini kaitsta.

Arvamus:  
Väga hea romantiline põnevik.  
Mulle meeldis, et lugu oli erinevate tegelaste vaatenurkadest ning igal tegelasel oli oma väike pildike. Kui vaatenurk muutus, andis pilt sellest märku. Tilluke hobune kuulus Coopile, luup FBI agendile, relv mõrvarile ning Sally peatükkide ees oli tilluke roos. See oli lahe ja muutis vaatenurkade vahetuse kergeks. 
Raamatul oli väga põnev ja vaimukas algus ja ka ülejäänud lugu sujus mõnusas tempos ning iga peatüki lõpp kutsus edasi lugema. Ma armusin Sally ja Coopi  tegelaskujudesse, Simpsoni väikelinn ja selle elanikud tõid  mu suule naeratuse ning loos oli piisavalt madinat, draamat ja nalja. Epiloog pani mu südamest naerma, see oli ootamatu ja huvitav pööre. Kuid seksi osa polnud reaalne ja selle pärast alandasin ma ka natuke oma hinnet. 
Pehmekaanelise kaanepilt
Ikkagi võrratu lugu. Tulevikus loen kindlasti veel mõne Lisa Marie Rice'i loo.

Ma loodan, et praeguse kindle'i versiooni kaanepilt vahetatakse ära. See on kole ja sellel pole looga mingit seost. Pehmekaanelise ja endise kindle'i versiooni kaanepilt polnud just ka eriline meistriteos, kuid praegusest siiski parem. 

Hinne: 4,5 / 5Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...