teisipäev, 17. juuni 2014

"Ravage Me" - Ryan Michele

1. lugu sarjas "Ravage MC"
Peategelased: Harlow "Princess" ja Donavon "Cruz"

Harlow "Princess" veetis kaks aastat vangis kuriteo eest, mida ta ei sooritanud. Vabanedes mõteb ta vaid oma motikaga kimamisest ja kättemaksust. Kuid juba esimesel päeval kohtab ta Cruzi, kes tahab Harlow'd endale.

Arvamus (sisaldab spoilereid):
Mul kulus pea kaks nädalat loo lugemiseks ja see pole kohe kindlasti minu  maitse. Praegu arvan, et oleksin pidanud 12 % juures loobuma - tegelased käitusid jaburalt, lugu jäi kohati segaseks ja ka stiililt polnud raamat just parimate killast. 
Printsess oli omaarust eriti karm eit, aga  tegelikult veetis ta kogu oma aja teistele meeleheitlikult oma väärtust tõestada püüdes. Ta käitumine oli lapsik ja lihtsalt veider - mootorrattal terve klubi ees masturbeerimine, Cruzi õhutamine, et mees ta ringis tümaks peksaks. Kes niimoodi käitub?
Cruz oli samuti veider tegelane. Reputatsioon klubiliikmete silmis oli talle tähtsam kui ta oma uskumused ja Harlow heaolu. Autor rõhutas pidevalt, kui hea isa Cruz oli, aga ei näidanud seda tegudega. Loos pole ühtegi isa-poja ühist ajaveetmise hetke. Cruz suudleb poega ja annab ta kellelegi üle või siis vahib poissi, kui too magab. Ja see on kõik. Kus on mängimine, koos söömine, lugude lugemine, mingisugunegi märk normaalsest pereelust? 
Silmapilkne armastus oli tõeliselt kummaline - Cruz näeb Harlow'd mehhaanikut läbi peksmas ja prauh, ta on armunud ning tahab naist oma voodisse. Jah, väga huvitav ja usutav. Miks ma seda nõmedust ometi lugesin?
Klubiliikmed olid tüütud, eriti nende juht. Nad ei jaganud informatsiooni - alati oli üks ja sama joru - "klubi asi, klubi äri". Harlow istus kaks aastat kinni, sest ta võeti sihikule mitte klubi vaid ta eraelu pärast ja kui see naise vabanedes taas algas, oli see korraga klubi asi. Uskumatu jura. 
Mina andsin raamatule hindeks ühe, aga eks te lugege ja otsustage ise.

Hinne: 1 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...