teisipäev, 3. juuni 2014

"Raphael / Parish" - Alexandra Ivy ja Laura Wright

1. ja 2. lugu sarjast "Bayou Heat"

Raphael on puuma kujumuutjate diplomaat, kelle eesmärgiks on välja selgitada, miks kujumuutjatel ei õnnestu enam järglasi saada.
Mehe jahmatus on suur, kui ta kohtab taas Ashet, kellega ta veetis mõne aja eest tormilise öö ja taipab, et neiu on temast rase. Ashe rasedus võib puumad päästa, kui Raphaelil õnnestub naist halastamutete palgasõdurite ees kaitsta, kelle ülesandeks on puumad hävitada.
Parish on puuma kujumuutjate juht, kes lahkub koduterritooriumilt äärmiselt harva. Nüüd tuleb tal aga rasedale Ashele arst leida. Mees reisib New Orleansi ja  kohtab seal doktor Julia Cabotit, kes on oma eluga ummikusse jõudnud. Parish röövib ta ning viib puumade territooriumile. Alguses ei suuda Julia mees kuidagi uskuda, kuid üsna pea taipab naine, et kõik mehe räägitu vastab tõele.

Arvamus:
Huvitav maailm, üsna põnev sisu, aga lood ise olid nii lühikesed, et ma ei jõudnud tegelasi tundma õppida. Samuti lõppes teine osa cliffhangeriga, mis ajas mu korralikult vihale. Vaevalt, et ma enam sarja edasi loen. Kui teile meeldivad kujumuutjate lühilood ja eksootilised maailmad, siis on see tõenäoliselt just teile sobiv raamat.

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Raphael / Parish"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...