teisipäev, 17. juuni 2014

"Pooka in My Pantry" - R.L. Naquin

2. raamat sarjas "Monster Haven"

Zoey on juba kaks korda Surma poolt ära märgitud, kuid vikatimees Riley on mõlemal korral keeldunud Zoeyt kaasa  võtmast. Nüüd on Riley katseajal ja Zoey peab läbima elu ja surma katse. Naisel pole aga õrna aimugi, millal see aset võiks leida. 
Linna saabunud härjapõlvlaste maffia hakkab üleloomuliku maailmaga seotud äridele katust pakkuma ning keeldujaid tabab äärmiselt halb õnn. Nagu sellest oleks vähe, ilmub Zoey uksele ebaviisakas ja räpakas Pooka ning Maurice otsustab koju tagasi kolida, et oma abielule veel üks võimalus anda.

Arvamus:
Hea lugu, kuid esimene raamat meeldis mulle rohkem. Lugu arenes edasi, kuid samas oli palju esimesest osast tuttavaid elemente, mille kordamine  muutus lõpuks tüütuks. Nalja sai tunduvalt vähem ja inimesi langes nagu kärbseid. See ei olnud naljakas.
 Zoey ema kadumisega seotud müsteerium oli huvitav, aga ma lootsin, et loo jooksul selgub rohkem. Samuti ootasin ma, et Riley ja Zoey suhe saab hoogu juurde, kuid suure osa ajast oli Riley seotud oma töö säilitamisega ja Zoey üritas teda saatvat ebaõnne nullida.
Tegelikud olid Pooka ja Maurice selle loo staarid. Nad olid tõeliselt ägedad ja nendega sai nalja. Ma ootasin pikisilmi lõike, kus neist juttu oli. Nemad kahekesi tõstsid ka hinde kolme ja poole peale.

NB! Pealkiri on arusaamatu. Pooka on loos küll olemas, kuid sahvris ta küll ei ela. Hoopis nõuab endale omaette toa ja ootab täisteenindust nagu mõnes kõrgklassi hotellis.

Hinne: 3,5 / 5
Sarja raamatud:
"Monster in My Closet"
"Ill-Conceived Magic" (lühijutt)
"Pooka in My Pantry"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...