pühapäev, 8. juuni 2014

"Blood Wager" - Connie Suttle

1. raamat sarjas "Blood Destiny"

Lissa abikaasa sureb ja leinav naine otsustab end esimest korda elus purju juua. Baaris näevad teda kaks vampiiri, kes otsustavad ta elu peale kihla vedada. Üks vampiiridest nõustub oma sõbrale maksma  miljon naela, kui naine üheksa päeva jooksul vampiiriks muutub. Lissal õnnestub nende käest põgeneda ja ta avastab, et vajab toiduks inimverd, on tohutut tugev ja ei suuda päevasel ajal ärkvel püsida. 
Lissa saab tööd öövalvurina rikka teadlase majas, kes tegelikult on libahunt. Vampiiride Nõukogu on aga illegaalsest vampiirist haisu ninna saanud ja saadab Lissa jälile oma parima küti, kes on ühtlasi ka timukas.

Arvamus (sisaldab spoilereid):
Mulle meeldis loodud maailm ja Lissa oli kena inimene. Kuigi ta muutus välimuselt taas nooreks, oli temas väga palju emalikkust ja terve loo ta ainult hoolitses teiste eest. Meestegelased Gavin ja Winkler olid aga parajad tõprad. Nende peamiseks tegevuseks oli Lissa reetmine ja alt vedamine. Pärast aga loivasid kohale, kõrvad lontis ja palusid andestust. Ning kuna Lissa oli tõeliselt hea inimene, siis loomulikult nuttis ta oma toas korraliku peatäie, ei küpsetanud paar päeva libahuntidele hõrgutavaid palakesi ning andestas siis kõigile. Ajapikku hakkas see häirima ja ma ootasin pikisilmi, et Lissa neile raginal vastu hakkaks. 
Täitsa võimalik, et loen kunagi ka sarja teist osa. Esimene osa ei lõppenud just cliffhangeriga, aga päris huvitav oleks teada, mis Lissast saab ja kas ta lõpuks taipab, et Gavini ja Winkleri käitumine on tõeliselt häbiväärne.

Hinne: 3,5 / 5
Sarja raamatud:
"Blood Wager"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...