pühapäev, 8. juuni 2014

"Bite Me" - Shelly Laurenston

9. raamat sarjas "Pride"
Peateglased: Livy Kowalski ja Vic Barinov

Fotograaf Livy Kowalski isa on surnud ja maha maetud. Miks siis seisab ta topis kujumuutjate maailma tagaotsituima mehe Frankie Whitlani tütre korteris?
Livy on meemäger ning teiste kujumuutjate tegevus pole teda kunagi eriti huvitanud, kuid nüüd on Whitlani tabamine saanud ta südameasjaks. Ning kuigi ta ei saa oma hullumeelse kelmidest, varastest ja petturitest koosneva perekonnaga just eriti hästi läbi, suudab ta nad ühise eesmärgi nimel tööle rakendada.
Vic Barinov, grisli ja tiigri hübriid,on juba harjunud, et leiab reisilt tulles Livy oma köögikapis meetagavarasid hävitamas. Mees ei saa aga aru, miks Livy keeldub võtit kasutamast ja iga kord majja kaevudes aina uusi auke tekitab. Kuid nüüd on naisel käsil äärmiselt ohtlik ettevõtmine ning Vic teeb kõik, et Livy seljatagust kaitsta.

Arvamus:
Kuna ma ei teadnud meemäkradest midagi, uurisin ma wikipediast ja youtube'ist nende tohutult huvitavate loomade kohta.

Hirmuäratav ja äärmiselt köitev nadikael see va meemäger. Olgu taevas tänatud, et nad eelistavad eraklikku eluviisi. Kui nad karjades elaksid, siis poleks meil väetitel inimestel mingit lootust. Pärast tekstide lugemist ja videoklippide vaatamist võin ma vaid nentida, et "Bite Me" oli hiilgav. Shelly Laurenston on geenius. Juba raamatu eessõnas suutis ta mind naerma ajada ning ta oskus loomade ja inimeste  iseloomujooni kokku segada oli veatu. Pealegi olid Livy ja Vic nii mõnusalt armsad. Nad sobisid nii hästi kokku ja moodustasid erakordse paari. Suurepärane huumor, värvikad peategelased, eelmistest osadest armsaks saanud kangelased, huvitav ja põnev sisu - imeline raamat.

Hinne: 6 / 5
Sarja raamatud:
 "The Mane Event"
"The Beast in Him"
"The Mane Attraction"
"The Mane Squeeze"

"Beast Behaving Badly"
"Bear Meets Girl"   


"Like A Wolf With A Bone" kogumikus "Howl For It"
"Bite Me"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...