pühapäev, 13. aprill 2014

"The Gamble" - Kristen Ashley

1. raamat sarjas "Colorado Mountain"
Peategelased: Nina Sheridan ja Holden "Max" Maxwell

Londonis elav ameeriklannast advokaat Nina Sheridan otsustab enne abiellumist aja maha võtta ja elu üle järele mõelda. Ta sõidab kodumaale ning  rendib maalilistes Colorado mägedes kaheks nädalaks majakese. Kuid kui  Nina lumetormis kohale jõuab, selgub, et maja on juba hõivatud. 
A-Frame'i omanik Holden "Max" Maxwell on kodus ja ei soovi oma maja võõra naisega jagada. Ta viskab Nina välja ja tõbine naine sõidab linna naastes teelt välja. Järgmisel hommikul ärkab Nina Maxi voodis ning Max veedab järgmised päevad Ninat põetades. Südi naine hakkab mehele meeldima ning pärast Nina terveks saamist veenab mees Ninat, et too oma puhkuse koos temaga veedaks.

Arvamus: 
Pärast ohtrate kiidusõnade lugemist ei suutnud ma end enam tagasi hoida ja alustasin Kristen Ahsley "Colorado Mountain" sarjaga, mida paljud autori fännid peavad parimaks Kristen Ashley sarjaks.
Esimese raamatu järel pean nõusutuma, et tegu on väga hea looga. Isegi raamatu pikkus ei häirinud seekord, sest sündmustik haaras mind niivõrd kaasa. Oma osa tegi ka loo tegevuspaik. Ma vaatasin internetist pilte Colorado mäestikust. Hingematvalt kaunis. Ma tahaksin väga kunagi neid mägesid ka oma silmaga näha.
Aga nüüd siis loo juurde tagasi. Autoril õnnestus luua täiuslik tasakaal - raamatus oli piisavalt romantikat, põnevust ja vaimustavat huumorit. Tõeliselt mõnusaid nalju ja vaimukaid dialooge. Mõrvalugu andis loole piisavalt vürtsi ja selle lõpplahendus oli üllatav ning omapärane. Arukad ja huvitavad peategelased ning veidrikest kõrvaltegelased muutsid raamatu veel muhedamaks.
Kristen Ashley kirjutamisstiil on nähtus omaette. Kindlasti vajab see harjumist ja ei sobi kõigile. Kui aga esialgsest tõrkest üle saada, siis võib tema raamatute hulgast leida nii mõnegi vaimustava teose. Just seda "The Gamble" minu jaoks oligi. Vaimustav.

Hinne: 6 / 5
Sarja raamatud:
"The Gamble"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...