pühapäev, 13. aprill 2014

"Sweet Dreams" - Kristen Ashley

2. raamat sarjas "Colorado Mountain"
Peategelased: Lauren Grahame ja Tatum "Tate" Jackson

Lauren Grahame'i abielu lõppeb ja naine alustab Colorado mägedes hoopis teistsugust elu. Temast saab väikelinna mootorratturite kõrtsis ettekandja. 
Kõrtsi omanik Tate Jackson näeb Laurenit ja otsustab kohe, et naise koht pole tema asutuses. Mees teeb oma arvamuse üsna jõhkralt teatavaks ning Lauren otsustab, et mehe nägusale välimusele vaatamata on tegu kaabakaga. Tate kahetseb hiljem oma jõhkraid sõnu ja üritab  asja parndada, kuid Lauren ei taha mehest enam midagi kuulda.
Kui piirkonnas asub tegutsema sarimõrvar, saab Lauren teada, et Tate on tegelikult edukas pearahakütt. Enne teele asumist annab Tate mõista, et on Laurenist tõsiselt huvitatud. Kuid Lauren ei räägi mootorratturite keelt ning koju jõudes tabab Tate'i ebameeldiv üllatus. Lauren on eluga edasi läinud.

Arvamus:
Raamatu alguses ei meeldinud Tate mulle üldse. See, mida Lauren kuulis, oli ikka väga jõhker. Vähehaaval hakkas mu arvamus temast muutuma. Busteri olemasolu oli suureks plussiks - kui mees hoolitseb kohusetundlikult väikese kassi eest, siis ei saa ta ju olla maailma suurim tõbras. 
Ma armastasin Laurenit. Ta oli päikeseline tegelane. Tõeliselt üllatav, et pärast kõike, mida ta läbi oli elanud, polnud temas üldse kibedust. Ta oli lahke ja töökas ning pealtnäha ei sobinud Lauren üldse mootorratturite kõrtsi. Lillelistes riietes nagu ta oli. Huvitav oli lugeda, kuidas ta enesekindluse tagasi sai ning karmis kõrtsis oma koha leidis. Ma naersin valjusti, kui ta endine parim sõber kõrtsi tuli. Raamatu parim hetk.
Põneviku osa oli ka üsna hea ja kõhedust tekitav
Ma ei anna raamatule hindeks viite, sest sarnasused sarja esimese looga hakkasid mind häirima. Mõlemas loos oli minevikus juhtunud olulise tähtsusega autoavarii, kangelannade kirjeldamise viis ja ka nende kohtumine kangelastega oli peaaegu sama. Sarja esimeses raamatus ei häirinud mind trükivead, kuid Laureni ja Tate'i loos panin ma neid tähele ja lõpuks hakkasid need häirima. Samuti pidin ma mõningaid superpikki lauseid mitu korda lugema, et nende mõttest aru saada.
Sellegipoolest oli lugu väga hea.

Hinne: 4,5 / 5
Sarja raamatud:
"Sweet Dreams"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...