esmaspäev, 17. märts 2014

"Wait for You" - J. Lynn

1. raamat sarjas "Wait for You"
Peategelased: Avery Morgansten ja Cameron Hamilton

19-aastane  Avery õpib esimest aastat ülikoolis, mis on kodulinnast tuhandete kilomeetrite kaugusel. Avery sihiks on alustada uut elu ja unustada sündmused, mis leidsid aset viis aastat tagasi halloweeni ajal. Ta tahab leida sõpru, jõuda loengutesse õigeks ajaks ning soovib, et vasakut rannet ümbritsev käevõru seisaks kindlalt paigal.
Kuid siis põrkab Avery tundi kiirustades kokku Cameron Hamiltoniga, kel on rabavalt sinised silmad ja kes paneb neiu unistama asjadest, mis vaid paari tunni eest näisid võimatutena. Avery otsustab  distantsi hoida, kuid see osutub keeruliseks, kui ilmneb, et Cameron elab vastaskorteris.

Arvamus:
Täiesti hämmastav, aga kuidagi õnnestus mu leida noortele suunatud kaasaegne armastusromaan, mille tegevus mind jäägitult endasse haaras. Ma armastan seda raamatut.  Iga sõna läks täpselt asja ette ning autori oskus panna mind juurdlema, mis siis ikkagi viis aastat tagasi juhtus, oli vaimustav. Oh, J. Lynn puistas arvukalt vihjeid, kuid see oli nagu puzzle kokku panemine. Jupike siit ja jupike sealt, aga kogu pilti ei saa ikka kokku. Nii ma siis nuputasin ja lugesin suure õhinaga edasi, et järgmist vihjet tabada.
Ka tegelased olid sümpaatsed ja intelligentsed. Mõned andsid küll paraja veidriku mõõdu välja, aga eks siin sinise taeva all traavi ringi igasugu karvaseid ja sulelisi. Cam oli Avery jaoks ideaalne - enesekindel, tark, positiivne ja naljakas. Ta oli neiu suhtes kaitsev, aga ei surunud end talle kordagi peale. Mõnikord tundus ta lausa liiga hea, et tõsi olla. Päris suur kergendus oli lõpuks lugeda, et ka tema oli luust ja verest inimene, kes võis samuti vigu teha. Avery oli salapärane ning nii üksildane. Ta minevik murdis mul südame ning neiu vanemate mõttemaailmast ei saanud ma üldse aru. Viis, kuidas Avery viimaks õppis elu nautima oli usutav ja tõi mulle naeratuse näole.
Kui millegi üle viriseda, siis ähvardavate sõnumite liin oleks võinud olla natuke pingelisem. Avery ei pööranud neile piisavalt tähelepanu ja see ajas mind vahepeal marru.
Aga tõesti, väga hea raamat ja mul on kavas juba ka järgmisi osi lugeda. "Wait for You" on kirjutatud Avery seisukohast lähtudes, sarja järgmine raamat "Trust in Me" on sama lugu, ainult, et läbi Cameroni silmade. Kolmas osa "Be with Me" räägib aga Cameroni õe ja parima sõbra loo.

Hinne: 6 / 5
Sarja raamatud:
"Wait for You"
"Trust in Me"
"Be with Me"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...