reede, 21. märts 2014

"Craving Constellations" - Nicole Jacqueline

1. raamat sarjast "The Aces"
Peategelased: Brenna ja Dragon

Viis aastat tagasi lahkus Brenna mootorratturite klubist, kus ta üles kasvas, et luua endale stabiilne elu. Nüüd põgeneb ta koos tütrega vägivaldse abikaasa eest ning ainus ohutu paik, mida ta teab, on ta isakodu  - mootorratturite klubi, millesse kuulub Dragon - mees, kellega Brenna veetis aastaid tagasi ühe unustamatu öö.

Arvamus:
Päris hea lugu noorest naisest, kes ei suuda hinnata seda, mis tal on, enne kui on kõigest ilma jäänud. Õnneks leiab Brenna endas piisavalt tugevust, et uuesti alustada ja päästab nii enda kui oma tütre tõelisest põrgust. Raamatu algus oli nii võimas, trööstitu ja pingeline, et ma paanitsesin koos Brennaga ja elasin talle tõeliselt kaasa. Esimest korda hingasin ma kergendunult, kui Brenna lõpuks oma isa nägi. Muidugi sellega alles lugu algas. Brennal tuleb end uuesti klubi silmis tõestada ning ta suhe Dragoniga pole kergete killast. 
Ma tahtsin väga raamatule anda hindeks neli, kuid Dragoni üks tegu jäi mind ka pärast raamatu lõppu häirima. Pean tunnistama, et see sama tegu, tegi loo reaalsemaks, kuid isegi põhjust ja olukorda teades ei saa seda heaks kiita ega kuidagi õigustada. Samuti ei mõistnud ma Brennat, kes Dragonile nii lihtsasti andestas. Kes annab naisele garantii, et see ei kordu? 
Kõigele vaatamata hea lugu ja ma ootan juba põnevusega, millal saan järgmist osa lugeda.

Katkendid:
 “How could someone make decision after decision attempting to get away from their past and somehow end up right back where they were started?”
Brenna 

“I know, baby. I know you needed control. But with me, you aren’t gonna get it.” I stiffened, and he kept talking. “You gotta let go. I’m in control here. Not you. You don’t need to be. I’m not gonna control you. Not gonna boss you around or tell you what to fuckin’ wear. But I am in control of the situation. Always. That’s not somethin’ you need to be worrying about. Yeah?”
Dragon ja Brenna

I was just living, playing with my girl during the day and playing with my man at night. It was bliss.
Brenna

Hinne: 3,5 / 5
Sarja raamatud:
"Craving Constellations"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...