teisipäev, 31. detsember 2013

"Simply Irresistible" - Jill Shalvis

1. raamat sarjas "Lucky Harbor"
Peategelased: Maddie Moore ja Jax Cullen

Pärast töö kaotust sõidab Maddie Lucky Harbori nimelisse rannikulinna, et emalt päranduseks saadud võõrastemaja üle vaadata. Lucky Harborisse saabuvad ka Maddie poolõed Tara ja Chloe, kes tahavad võõrastemaja kiiresti maha müüa ja oma osaga lahkuda. Maddie näeb aga koha potensiaali ning veenab õdesid enne müümist võõrastemaja kohendama.
Maddie palkab ehitaja Jax Culleni, kes on ühtlasi Lucky Harbori linnapea. Pärast halba suhet lubas Maddie, et loobub meestest, kuid pikk ja tumedapäine Jax paneb ta oma otsuse õigsuses kahtlema.

Arvamus:
Hästi südamlik romaan, mis pani mind sageli naeratama ja veel tihedamini südamest naerma. Ma armusin Lucky Harbori linnakesse ning seal elavatesse inimestesse. Eriti aga kolme nii erinevasse õesse, kes õppisid üksteist tundma ning koostööd tegema. Maddie, Chloe ja Tara olid elutruud ja nende omavaheline suhtlus oli hästi muhe ja koomiline. Tüdrukute ema Phoebe oli vaba hing ning põhiliselt kasvatasid tüdrukuid nende isad. Kahju, et tütardel polnud võimalust tõelist Phoebet enne tolle surma paremini tundma õppida. Ta tarkuseterad olid nii lahedad.
Mõned näited:
“Don’t take life too seriously. After all, none of us are getting out alive anyway.”
***
“A glass of wine is always the solution. Even if you aren’t sure of the problem.”
***
“Obeying the rules might be smart, but it’s not nearly as much fun.”
***
“Smile… it makes people wonder what you’re up to.”
***
“Life is short. Eat cake.”
***
“Men are like parking spots. All the good ones are taken, and those that aren’t are inaccessible.”
***
“Remember, it’s always better to be the smartass rather than the dumbass.”
Phoebe Traeger

Jill Shalvis on suurepärane humoorikate armastusromaanide autor. See raamat kubises lahedatest kohtadest alustades peategelaste kohtumisest ning lõpetades pesukuivati mitte nii traditsioonilise kasutamisega. Soovitan lugeda.

Hinne: 6 / 5
Sarja raamatud:
"Simply Irresistible"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...