laupäev, 18. jaanuar 2014

"Motorcycle Man" - Kristen Ashley

4. raamat sarjas "Dream Man"
Peategelased: Tyra Masters ja Kane "Tack" Allen

Tyra läheb motoklubi peole ja kohtub tätoveeringutega kaetud karmi mootorratturiga. Suur on Tyra alandus, kui mees hommikul ta tagumikku patsutab ja käsib naisel koju minna. Kui Tyra järgmisel päeval garaaži jõuab, ei suuda Tack oma silmi uskuda. Näib, et ta on magatanud oma äsjapalgatud kontorijuhatajat. Mees üritab Tyrat vallandada, kuid naine asub oma kohta kaitsma ja Tack taipab, et tema esmamulje oli vale. Leebes Tyras on ka väljaspool voodit kirge, mida Tack naistes hindab. Mehe eesmärgiks saab tõestada, et esimene koosveedetud öö ei jää viimaseks. Tyra omakorda üritab Tacki'ga distantsi hoida, sest ta pole kindel, et suudab uut alandavat hommikut üle elada.

Arvamus:
Ma ei saanud sellest "värvitu maailma" jutust aru. Tuletas kangesti meelde aastaid tagasi loetud sarja vampiiridest, kes kaotasid mingis vanuses tunded ja värvid ning said need tagasi kui oma teistpoolt kohtasid. Vaevalt, et Tyra tegelikult värvipime oli, aga mõtlema pani ta jutt mind küll. Ta oli kena, haritud, intelligentne, iseseisev ja vaimukas ning kõigele sellele vaatamata tundis Tyra, et elu on nii tühi, et see on lausa mustvalge. Siis kohtas ta tätoveeringutega kaetud motohullu, kelle laused koosnesid tavaliselt kahest sõnast, kes magatas igal ööl eri naist ja jõi alkoholi nagu kaevuvett ning naise maailm lõi kõigis vikerkaarevärvides särama. Kummaline ja kõhedust tegitav.
Tegelikult oli lugu üsna hea (kui mõni inimrööv ja kummaliste liitlaste tekkimine välja arvata) ja enamus tegelasi huvitavad, aga midagi jäi puudu. Võibolla sõdis minus elav Pollyanna lihtsalt selle raamatu vanemate vastu, sest kohati ja mõni ka kogu aeg olid jubedad ning raha nimel kõigeks valmis.
Ma olen juba harjunud, et Kristen Ashley raamatud pakuvad pidevalt üllatusi. Tegelikult on nad üsna üllatusmuna moodi - kunagi ei tea, mis seal sees on. Sa võid saada viimase peal lelu või siis mingi nikatsi, mille kokkupanemiseks on vaja kõigi pereliikmete ja ka naabrite teadmisi ja oskusi ning mis lõppkokkuvõttes ikkagi ei tööta.

Arvamus: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Motorcycle Man"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...