teisipäev, 17. detsember 2013

"When Darkness Comes" - Alexandra Ivy

1. raamat sarjast "Guardians of Eternity"
Peategelased: Abby ja Dante

Vampiir Dante on üle 300 aasta  kaitsnud surelikku naist, kes kannab endas jumalanna Fööniksi väge, mis ei lase kurjusel maailma vallutada. Kuid nüüd on naine, kes Fööniksit endas kannab surmavalt haavatud ja vampiiri vabadus terendab silmapiiril. Seda hetkeni, mil majapidajanna Abby,  keda Dante viimased kuud võrgutada on proovinud, üritab surevat tööandjat aidata ning Fööniks valib ta oma uueks kandjaks. Dantel ei jää muud üle, kui koos Abbyga põgeneda, sest kurjus pole lõpetanud. Selle uueks sihiks on Abby hävitamine ning kuigi Dante ihkab üle kõige vabadust, ei suuda ta taluda mõtet Abby surmast.

Arvamus:
Taas ühe paranormaalse armastussarja algus. Selles maailmas tegutsesid vampiirid, nõiad, deemonid, iidsed jumalad ning teised üleloomulikud olendid.  
Põneva algusega raamat. Esimesed peatükid läksid lennates, sest kogu aeg toimus midagi ning Dante ja Abby omavahelist suhtlemist oli mõnus lugeda. Siis aga kippus raamat veidraks minema. Peategelased põgenesid elu eest, aga ikka oli neil aega igal pool ja igal ajal teineteist lihalikult tundma õppida. Kas see oli  "oh, ikka veel elus, seda peab tähistama" reaktsioon või midagi muud jäi alguses segaseks. Pärast vabandati seda suure armastusega. Eks seda oligi oodata, et Abby ja Dante armuvad, aga minu arust toimus kõik liiga kiiresti. Peategelased töötasid küll enne kõiki neid probleeme ühes majas, kuid tegelikult ei tundnud nad teineteist üldse. Kui usutav on, et rohkem kui 300 aastat vana vampiir armub esimesest silmapilgust? Ja veel naisesse, kes pidevalt paanitseb ja tihti viriseb.
Kõrvaltegelastest meeldis mulle kõige rohkem Viper. Temas oli sarmi ja ta sobinuks hästi "paha poisi" plakatimodelliks, aga midagi oli nagu veel. Selle seletamatu millegi pärast plaanin ka sarja teist raamatut lugeda.

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"When Darkness Comes"
"Darkness Eternal" kogumikus "Supernatural"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...