neljapäev, 12. detsember 2013

"Virgin River" - Robyn Carr

1. raamat sarjast "Virgin River"
Peategelased: Melinda Monroe ja Jack Sheridan

Maaliline Virgin River linnake otsib medõde / ämmaemandat. Tasuta majutus hubases majakeses keset  kauneid California metsi.
Kui hiljuti leseks jäänud Melinda Monroe näeb kuulutust, milles otsitakse mäestikulinnakesse medõde, leiab ta, et see on paik, kus ta saab kogetud südamevalu selja taha jätta ja uut elu alustada.
Kuid unistused uuest elust lendavad vastu taevast juba tund pärast linna saabumist. Hubane maja osutub metsloomadest kubisevaks saraks, teed on läbimatud ning kohalik arst ei vaja noore naise abi. Melinda otsustab juba järgmisel hommikul linnast lahkuda, kuid öösel jätab keegi verandale beebi ning kohaliku kõrtsi omanik Jack Sheridan äratab Melinda muljutud südames õrnu tundeid.

Arvamus:
"Virgin River" on raamat, mida ma tulevikus kindasti veel loen. See oli lihtsalt täiuslik. Mulle meeldis karm aga maaliline tegevuspaik California mägedes. Raamatu kangelased olid arukad ja meeldivad ning kõrvaltegelased (eriti linnapea ja arst) värvikad. Ma  puksusin naerda, kui lugesin, kuidas linnapea Virgin River'it uuesti kaardi peale panna üritas. See oli nii riukalik, aga samas kumas ta tegudest läbi meeleheide. Sellepärast raamat mulle nii väga meeldiski, et see näis reaalne. Väga kerge oli ette kujutada, et kusagil metsades ongi päris linnake, mis samade probleemidega maadleb. 
Raamatus oli palju romantilisi momente, osa neist kibemagusad, mis taas rõhusid reaalsusele. Tasakaaluks oli piisavalt põnevust ning actionit probleemide näol, mis jälle ei olnud laest võetud. California metsad varjasid igasugu pahesid ja seaduserikkumisi.
"Virgin River" on suurepärane lugu. Soovitan lugeda. Mul on olemas juba sarja järgmised kaks raamatut ning plaanis on ka neljas soetada.

Hinne: 6 / 6
Sarja raamatud:
"Virgin River"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...