pühapäev, 29. detsember 2013

"Touching Ice" - Laurann Dohner

4. raamat sarjas "Cyborg Seduction"
Peategelased: Ice ja Megan 

Megan on tehnik süvakosmoses bordellina tegutsevas jaamas. Tema ülesandeks on hooldada jaama ja kliente teenindavaid roboteid. Töö on hea, aga kuna Megan on jaamas ainus inimene ning klientidega kokku puutuda ei tohi, hakkab ta tasapisi igavusest segi minema. Seda päevani, mil ta märkab arvutiekraanil maailma seksikamat meest. Ta jälgib meest ning fantaseerib. See on ainus, mida ta teha saab, sest mees on küborg. 
Kuid siis juhtub jaamas õnnetus ning Megan peab põgenema või ta sureb. Jaama samal ajal külastanud küborgid päästavad seksiroboteid kuna nood on väärtuslikud. Megan teab, et küborgid vihkavad inimesi ning teeskleb seksirobotit, et hävivast jaamast eluga pääseda. Nüüd on ta Ice'i isiklik seksirobot ning peab mehe iga soovi rahuldama.

Arvamus:
Tõeliselt jabur lugu. Ma muud ei teinud, kui itsitasin, sest naljakad momendid järgnesid üksteisele. Megani ja Ice'i kassi-hiire mäng oli lõbus ja vaimukas. Inimeste poolt loodud hingetud tapamasinad, kes selles osas küborge ohustama hakkasid, lisasid loosse vajalikku põnevust. Kui sellele kõigele lisada veel kuum seks, siis ongi koos põnev lugu, mida tasub lugeda.

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"Melting Iron"
"Touching Ice"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...