teisipäev, 31. detsember 2013

"The Sheikh's Bargain Bride" - Diana Fraser

Anna Whitman abiellus oma parima sõbraga, et tolle perekond ei saaks teada, et mees on gay. Hiljem lahutas paar abielu, kuid mehe pere ees mängis Anna edasi õnnelikku abielunaist. Vaid korra vääratas ta, kui veetis Pariisis kirgliku öö võluva noormehega. Kaunil ööl oli tagajärg - Anna jäi rasedaks ja sünnitas poja. Hiljem tuli välja, et mees, kellega ta magas, oli ta "abikaasa" vend.
Sheik Zahir Al-Zaman vihkab end oma nõrkuse pärast, kuid Annast on saanud ta kinnisidee. Pärast venna surma röövib ta vennapoja, et Annat enda külge köita. Anna nõustub pojaga kooselamise nimel mehega abielluma. Võõras maa ja kombed, Zahiri kord külm, kord kuum suhtumine ning saladus oma poja tõelise päritolu kohta muudavad Anna elu talumatuks.

Arvamus:
Sisututvustus kõlas huvitavalt, kuid raamat oli kohati väga masendav. Naisel on saladus, mida ta varjab. Ta tahab seda avaldada, kuid ei julge ja mehe suhtumine ajab ta segadusse.  Mees ihaldab naist ja samas tunneb end süüdi minevikus tehtud vea pärast. Süümekad, kõhklemine, kahtlused jne. Lehekülgede kaupa ängistust.

Hinne: 2 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...