pühapäev, 1. detsember 2013

"The Governess Affair" - Courtney Milan

Sarja "Brothers Sinister" eellugu
Peategelased: Serena Barton ja Hugo Marshall


Kolm kuud tagasi kaotas Serena Barton tänu isekale lurjusele töö. Kuna ta pole suutnud uut töökohta leida, nõuab ta kompensatsiooni hertsogilt, kes ta elu hävitas. Serena ei karda ülespuhutud aadlikku, vaid hoopis meest, keda teatakse Clermonti Hundina ning kes hoolitseb hertsogi äriasjade eest. 
Hugo Marshalli ambitsioonid ja tahe on aidanud tal tõusta söekaevuri pojast hertsogi paremaks käeks. Kui tööandja annab Hugole ülesandeks tüütust koduõpetajast lahti saada, on see vaid järgmine tööülesanne. Kahjuks ei ole Serena nõus lahkuma ning Hugo peab  kasutusele võtma karmimad võtted, sest kõik mille nimel mees aastaid on tööd rabanud, sõltub nüüd selle tööülesande edukast sooritamisest. Kuid kui Hugo saab teada, miks Serena iga päev hertsogi maja ees seisab, on ta valiku ees - elu, millest ta alati on unistanud või naine, kellesse ta on armumas.

Arvamus:
All About Romance leheküljel valiti sel aastal taas armastusromaanide top 100. Lühiromaan "The Governess Affair" on selles nimekirjas 87. kohal. Samuti valisid lugejad selle parimaks 2012. aastal ilmunud  lühiromaaniks.
Mulle meeldis, et "The Governess Affair" oli erinev tavalisest "rikas mees kohtab vaest neidu" loost. Mõlemad peategelased olid töölisklassist. Neil polnud palju  raha ning nad kannatasid, nägid vaeva ja lugesid igat penni. Sellele vaatamata ei lakanud nad unistamast ja pürgisid oma eesmärkide poole.
Serena oli kange ja südi naine ning Hugo osutus kalliskiviks meeste seas. Raamatu armustseen oli üks parimaid, mida ma lugenud olen. Kuna lool oli äärmiselt nutikas lõpp, ei suuda ma ära oodata, millal saan sarja järgmist lugu ("The Duchess War") lugeda.

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"The Governess Affair"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...