laupäev, 28. detsember 2013

"The Art of Seducing a Naked Werewolf" - Molly Harper

2. raamat sarjast "Naked Werewolf"
Peategelased: Maggie Graham ja Nick Thatcher

Libahundid on aastakümneid salaja Alaskal Grundy linnakese lähedal elanud. Linna saabunud Nick Thatcher võib aga kõik ära rikkuda. Nick saabub Grundysse, et uurida kuulujutte libahuntide olemasolust. Hundikarja juht Maggie Graham otsustab seksika teadlase orust ära ajada. See osutub aga keeruliseks, sest Nick on just taoline mees, kes võiks Maggie õnnelikuks teha ja naisel on suuri raskusi mehest eemale hoidmisega. Nagu sellest oleks veel vähe, üritavad teise hundikarja liikmed orgu üle võtta ning silmapiiril terendab karjadevaheline sõda.

Arvamus:
Selle sarja kaanepildid on tõeliselt lahedad. Nii kui peale vaatan, tuleb tahtmine laginal naerda. 
Teine osa oli sama huvitav ja pöörane nagu esimene. Maggie ei meeldinud mulle eriti esimeses osas, sest ta oli alati tige ja kibestunud. Ka teises osas mängis ta karmi mutti ja torises üsna palju, kuid selles osas oli ta kohati juba üsna meeldiv. Nick oli lahe nohik ja suutis Maggie naiselikuma ja õrnema poole välja tuua.  Kõrvaltegelased on vinged. Mo ja Cooper mängisid oma osa ka selles loos ning nende sõber Samson tõstis iga oma stseeniga märgatavalt mu tuju.
Molly Harperi loodud maailm on humoorikas ja maagiline ning ma ei suuda ära oodata, millal sarja kolmas raamat ilmub. Praegustel andmetel peaks raamat müüki jõudma 2013. aasta viimasel päeval. Lahe kingitus uueks aastaks. 

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"The Art of Seducing a Naked Werewolf"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...