pühapäev, 29. detsember 2013

"Taunting Krell" - Laurann Dohner

7. raamat sarjast "Cyborg Seduction"
Peategelased: Krell ja Cyan

Krell vihkab inimesi, sest nood piinasid teda ning oma armide pärast ei vaata ükski küborgnaine tema poole. Ta on harjunud üksinduses elama. Kui teda kutsutakse Maa sõdurit üle kuulama, on ta tulivihane. 
Cyan ei uskunud, et ta elab võitluse Markuse mudelitega üle. Kohtumine  küborgidega on järgmine šokk. Siis aga näeb Cyan Krelli ning naise hämmastav saladus tuleb päevavalgele. Krell ei usalda  maa sõdurit, kuid kui ta määratakse naise valvuriks ja nad peavad ühist elamispinda jagama, hakkavad tekkima tunded, mis võivad Krelli elu igaveseks muuta.

Arvamus:
Sarja parim raamat. Ma nutsin seda lugedes, kuid raamatus oli ka madinat, suurepärast huumorit ning tulikuum armulugu.
Sarja kangelannad on pidevalt paremaks muutunud ja Cyan oli lihtsalt imeline. Mulle meeldis tohutult, kuidas ta küborgidele nende seaduste ja ühiskonna pärast peapesu tegi. Ma lõkerdasin ta naljade peale - eriliseks lemmikuks oli kutsika nali. Samuti imetlesin ma ta otsekohesust. Ta julges ausalt Krellile oma soovidest ja ihadest rääkida.
Ka Krell meeldis mulle rohkem kui sarja eelmised kangelased. Ta tõestas end raamatus "Redeeming Zorus" ja ma ei suutnud oodata ning haarasin pärast Zoruse ja Charlie raamatu lõppu kohe tema loo. Ja see oli parem, kui ma oodata oskasin. Mulle ei meeldinud, kuidas teised küborgid teda ta välimuse pärast alandasid. Ta oli julge, aus ja lojaalne. Kuidas nad julgesid öelda, et ta pole piisavalt hea, et lapsi saada? Juba pärast Coali lugu oli mul soov küborgnaistele mõned paremad sõnad öelda. Pärast Krelli lugu tahtsin ma neile kitli peale anda. On aeg, et need ennast täis eided oma pjedestaalilt alla roniksid.
Selles ramatus on vähem seksi ja rohkem emotsioone. Ma hindasin seda väga. Sarjast, mis algas lõbusa ja kerge pornona, on saanud huvitav romantiline ulmesari.

Hinne: 4,5 / 5
Sarja raamatud:
"Taunting Krell"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...