pühapäev, 29. detsember 2013

"Stealing Coal" - Laurann Dohner

5. raamat sarjast "Cyborg Seduction"
Peategelased: Coal ja Jill

Jilli isa, kurikuulus kosmosekaupleja, tapeti ning nende kosmoselaev lendas õhku. Jillil õnnestus väikese süstikuga põgeneda, kuid ta on rahatu. Elatise teenimiseks teeskleb ta, et isa on siiani elus ning jätkab kauplemist. Kaupa kohale viies, näeb Jill ühel laeval raamile kinnitatud küborgi, keda piinatakse ja tahetakse müüa surmavõitluste korraldajatele. Naine ei suuda seda taluda ning päästab mehe.
Coal on küborg, kes pärast aastaid naiste käes vangis olemist, ei usalda kergesti. Kui ta taipab, et Jill kardab oma vägivaldse eksabikaasa süül intiimsusi, otsustab ta tänutäheks naise hirmudest vabastada. Jill ei taha seksi, kuid Coal võib olla vägagi veenev.

Arvamus:
Ma ootasin Coali lugu sellest hetkest alates, kui Dawn ta sarja teises raamatus naiste käest põgenema aitas. "Stealing Coal" vastas igati mu ootustele.. Jill ja Coal olid mõlemad ellujääjad ning täiendasid teineteist. Raamat oli tempokas ning Jilli androidid olid huvitavad kõrvaltegelased. Taaskord hea erootiline armastuslugu. Küborgid muutuvad mulle aina armsamaks. Kes oleks võinud seda arvata?

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"Melting Iron"
"Touching Ice" 
"Stealing Coal"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...