esmaspäev, 30. detsember 2013

"Slade" - Laurann Dohner

2. raamat sarjas "New Species"
Peategelased:  Slade ja dr Trisha Norbit

Doktor Trisha Norbit töötas haiglas, kuhu toodi vabastatud uue liigi isendid. Kui üks uimastatud meestest arsti voodile pikali surus ja lubas talle igasugu naudinguid, oli naine rohkem huvitatud kui hirmul. Haiglapersonal sekkus, aga Trisha ei suutnud meest unustada. 
Kui ta kohtab Slade'i uuesti, ei tunne mees teda ära. Trisha on Homelandi uus arst, kuid tema peamiseks huviks on uurimustöö uue liigi paaritumiskommetest. Slade pakub naisele vahetut kogemust, kuid Trisha pole üheöösuhtest huvitatud. Slade aga ei suuda unustada naist, keda ta pärast vabastamist endale tahtis. Kui mees taipab, et Trisha näol on tegu sama naisega, ei suuda ta oma lollust uskuda. 
Mees saab uue võimaluse, kui nende autot rünnatakse ja ta koos Trishaga vihkajate eest metsikusse loodusesse on sunnitud põgenema. 

Arvamus:
See raamat ei olnud nii hea kui sarja esimene lugu Furyst ja Elliest. Algus oli põnev, aga siis muutus seksimine loost tähtsamaks. Arusaamatusi oli liiga palju ning ma väsisin ootamast, millal peategelased oma probleemid lahendavad. Osa minust arvab, et see raamat on vaid kahte väärt, aga kuna mulle meeldisid Brass, Moon ja Harley, siis lisan hindele natuke juurde.

Hinne: 2,5 / 5
Sarja raamatud:
"Slade"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...