kolmapäev, 18. detsember 2013

"Shelter Mountain" - Robyn Carr

2. raamat sarjast "Virgin River"
Peategelased: Paige Lassiter ja John "Preacher" Middleton

John “Preacher” Middleton on parajasti Virgin River kõrtsi sulgemas, kui saabub naine väikese poisiga. Kõik märgid viitavad, et naine on hädas. Endise merejalaväelasena on mehe esimene mõte Paige'i ja ta poega kaitsta. Ta pakub neile öömaja ning hiljem ka kodu, tööd ja armastust.
Kui Paige'i vägivaldne eksabikaasa linna jõuab, teeb Preacher kõik, et oma vastloodud perekonda kaitsta.

Arvamus:
Mulle meeldivad selle sarja kaanepildid. Need on nii hubased ja muinasjutuliselt ilusad. Jah, ma märkasin topist ja ei lasknud sellel oma tuju rikkuda. Päris kindlasti ei olnud see mõne rikkuri hasardist lastud hirv, vaid loom, kelle Jack või Preacher patta pistsid, et linnarahvale lõunat pakkuda.
Sama loo teine kaanepilt
Lugu kaunite kaante vahel oli samuti võrratu. Preacher oli imeline kangelane - tagasihoidlik ja vähese jutuga, aga alati valmis Paige'i ja Chrisi kaitsma. Mulle meeldis, kuidas Paige vähehaaval oma kookonist välja tuli, enesekindlamaks muutus, enda ja poja eest võitlusse asus ja elu linnakeses omaks võttis.
Näib, et raseduse ja laste teema on autorile väga südamelähedane, sest ka selles osas on see tugevalt sees. Esiteks Chrisi näol ja teiseks raamatu teise loo näol, mille peategelasteks olid teismelised Rick ja Liz. Noored veetsid koos öö ja Liz avastas hiljem, et on rase. Nad olid nii noored ja hirmul ning autor suutis suurepäraselt nende hirme ja kahtlusi edasi anda. Ka Mel ja Jack ootasid teises osas oma esimest last ning mulle meeldis, kuidas nende kohalolu oli selgelt tunda. Robyn Carr suutis kõigile tegelastele anda neile iseloomuliku hääle ja ta ei lükanud kedagi kõrvale.
Selles raamatus oli taas kõike - magusat armastust, hubast kodutunnet, pinget ja draamat ning kibedaid hetki, mis mulle klombi kurku tõid. Virgin River linnake on kahe raamatuga nii armsaks saanud, et ostsin sooduka ajal amazonist ka sarja kolmanda osa.

Hinne: 6 / 5
Sarja raamatud:
"Shelter Mountain"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...