reede, 27. detsember 2013

"Seduction of a Highland Lass" - Maya Banks

2. osa triloogiast "McCabe"
Peategelased: Keeley McDonad ja Alaric McCabe

Kohusetunne sunnib Alaric McCabe'i abielluma naaberklanni pealiku tütrega. Alaric on teel Rionna McDonaldi kätt paluma, kui teda rünnatakse ning raskelt haavatakse. 
Keeley McDonald elab teistest eraldi kuna ta on klannist välja heidetud. Sellele vaatamata aitab ta oma ravimisoskusega paljusid endisi klannikaaslasi. Neiu leiab metsast poolsurnud võõra mehe ning teeb kõik endast oleneva, et tolle elu päästa. Alaric ja Keeley armuvad ning nüüd peab mees otsustama, kas täita oma kohus klanni ees või valida elu koos armastatud naisega.

Arvamus:
McCabe'ide vana vaenlane Duncan Cameron ootab oma võimalust, et klannile kätte maksta ning seepärast on iga liitlane teretulnud. Teise osa peategelaseks on Ewani noorem vend Alaric, kes peab tekkinud olude sunnil abielluma naisega, kellest ta suurt midagi ei pea. Siis aga saab Alaric haavata ja kohtub Keeley'ga ning asjalood muutuvad keeruliseks.  
Kuigi esimene osa meeldis mulle rohkem, oli ka see osa mõnusalt kerge ja meeltlahutav. Kaanepilt annab juba aimu, mis ees ootab. Lugu on kuum nagu saunalava ja põnev nagu lõbustuspargi atraktsioon. Noored armastavad teineteist, aga olud on nende vastu. Pealegi tuleb välja, et Rionna on Keeley lapsepõlvesõbranna. Missugune kangelanna krabaks endale sõbranna mehe? Mitte mingil juhul see suure südamega ravitseja, kes on juba aastaid iseseisvalt üritanud oma eluga toime tulla. Alarici lojaalsus vendadele on kiiduväärt ja tema armastus Keeley vastu siiras. Ometigi jäi miski mind raamatu juures painama. Tunne ei olnud sama, mis esimest osa lugedes. Ma pööritasin mõnes kohas silmi ja paaris kohas jäi lugu toppama. Sellele vaatamata soovitan ma lugu kõigile, kes peavad lugu mehistest Šotimaa mägilastest ja iseseisvates näitsikutest, kes nende südamed röövivad.

Hinne 3,5 / 5
Triloogia osad:
"In Bed with a Highlander" 
"Seduction of a Highland Lass"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...