esmaspäev, 16. detsember 2013

"Rock Chick Redemption" - Kristen Ashley

3. raamat sarjast "Rock Chick"
Peategelased: Hank Nightingale ja Roxie

Roxie põgeneb endise peigmehe eest, kes ei saa kuidagi aru, et suhe on läbi. Nii jõuab ta Denverisse perekonnast võõrdunud onu Texi ukse taha. Roxie on aastaid Texiga kirjavahetust pidanud ja loodab, et sõjaveteranist onu on viimaks nõus ülejäänud perekonnaga suhtlema hakkama.
Texi töökohas Fortnumis kohtub Roxie politseinik Hank Nightingale'iga, kes võtab naise jalust nõrgaks. Roxie üritab mehest eemale hoida, kuid Hank on veendunud, et Roxie on tema jaoks see õige. Üsna pea saab Roxie minevik ta kätte ning naise elu satub ohtu. 

Arvamus:
Kristen Ashley jätkab Rokitibide hullumeelsete seiklustega. Nagu eelmistes osades olid ka selles raamatus kuumad kutid, perekonnadraamad, inimröövid ja  üksikasjalikud kirjeldused riietustest. Sellele lisandusid tõeliselt jabur kummitustemajakülastus, Roxie veidrad vanemad ja Hanki nunnu koer.
Kõigele vaatamata võin ma süümepiinadeta öelda, et Roxie meeldis mulle. Ma imetlesin ta  oskust kirju kirjutada. Tänapäeva maailmas on see kaduma kippuv kunst. Samuti jättis ta arukama ja tasakaalukama mulje kui Indy ja Jet. Pealegi oli Roxie Texi õetütar ning Tex on ilma liialdusteta kõige pöörasem, lahedam ja hirmuäratavam tegelane kaasaegsete armastusromaanide maailmas.
Raamatu kangelane Hank Nightingale oli kompu. Kui ma võrdlen teda Lee'ga, kes oli esimese raamatu kangelane ja ühtlasi Hanki vend, siis kõik Lee austajad võivad ta südamerahus endale hoida. Hank oli otsusekindel ja mehine mehepoeg, aga samas austas ta Roxiet kui naist ning kuulas teda. Isegi kui ta Roxie'ga ei nõustunud, suutis ta oma mõtted ilma käsutamata kuuldavale tuua.
“Belonging to me doesn’t mean I’ll make you do anything, it just means I consider you mine for as long as this lasts. It means I protect you. It means I take care of you. For another man, it might mean something different. Don’t confuse me with another man.”
                                                                                           Hank Nightingale  lk149

Roxie vanemad Herb ja Trish olid tõeline koomikute paar. Iga nende stseeni ajal naersin ma silmad märjaks.
 “You hear even a hint that a blizzard’s coming, Roxanne Giselle, you go straight to the store and buy toilet paper, you hear me? And make a pot of chili or stew. Don’t get caught out. I don’t want a phone call saying you starved to death, stuck in the house with no stew.”
                                                                                          Roxie ema  Trish Logan lk 544


“She can’t wear that dress! It’s indecent. Her ass is hangin’ out.”
...

“Son, take my advice, you gotta get this girl in hand. You can’t let her run around with her ass hangin’ out. You allow it once, she’ll do it again. Trust me. I know.”
                                                                                        Roxie isa Herb Logan lk 571

Lõpetuseks lisan vaid, et kolmas osa oli lugemist väärt. Nalja sai palju, raamatus oli piisavalt põnevust ja romantikat ning viimaks ometi oli peategelasteks sümpaatne paar.

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"Rock Chick"
"Rock Chick Rescue"
"Rock Chick Redemption"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...