teisipäev, 31. detsember 2013

"Rock Chick Reckoning" - Kristen Ashley

6. raamat sarjas "Rock Chick"
Tegelased: Stella ja Mace

Stella on  Blue Moon Gypsies laulja ja kitarrist ning kunagi oli ta Mace'i kallim. Kuni mees ta maha jättis. Lahkuminek mõjus Stellale rängalt ning ta sukeldus töösse ja pühendas oma vaba aja pöörase bändi kantseldamisele. 
Mace töötab Lee Nightingale'i heaks, kes on viimasel ajal väga ohtlikule mehele peavalu põhjustanud. Kättemaksuks võtab kurjam sihikule rokitibid. Stella saab kuuli ning Mace'ile ei meeldi see mitte üks põrm. Mees kolib Stella juurde ja kuigi naine üritab igati distantsi hoida, lööb vana arm taas leegitsema.

Arvamus:
Päris huvitav lugu ning Tex oli viimase peal. Nüüdsest on tema mu lemmik pöörane kutt. Andekas mees. Imeline. :D
Tagasi loo juurde. Ma ei tea, mida ma ootasin, aga kirjeldused Stella esinemistest olid veidrad. Tundus vale nii isiklikke mõtteid lugeda. Samuti oli mõlema peategelase minevik masendavalt traagiline ning hakkas varjutama loo humoorit.
Mulle meeldis, et lugu ei olnud tevenisti läbi Stella silmade, vaid teistel paaridel olid ka oma hetked. Epiloog ei meeldinud aga üldse. See ei sobinud sinna. Lapsi oli liiga palju ja kogu meile antud informatsioon näis sobivat rohkem sarja viimase raamatu lõppu.

Hinne: 3,5 / 5
Sarja raamatud:
"Rock Chick Reckoning"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...