neljapäev, 12. detsember 2013

"Rees" - Allyson James

1. raamat sarjast "Tales of the Shareem"
Peategelased: Rees ja Talan

Shareemid on teadlaste poolt loodud pikad ja seksikad mehed. Shareeme on kolmel tasandil - esimese tasandi shareem on õrn armastaja, teise tasandi shareemile meeldivad voodimängud ja patused rõõmud, kolmanda taseme shareem  on domineeriv ning tema igapäevaste asjade hulgas on kindlasti piits. Nad teavad, kuidas naisele naudingut pakkuda ning on kavandatud tegema seda sageli.
Leedi Talan d'Urvey loeb naise päevikut, kes veetis terve nädala shareemiga lihalikke naudinguid proovides ning ihkab nüüd ise  sarnaseid kogemusi omandada enne kui ta karskusvande annab. Talan hakkab shareemi otsima ning leiab Reesi. Kuid Rees on eksperimentaalne shareem, kelles on koos kõik tasemed ning veel midagi lisaks. Reesi ei saa kontrollida ning ta on ettearvamatu. Ettearvamatu on ka Talani ja Reesi pöörase nädala tuemus - nad armuvad. Kas kõrgklassi leedil ja shareemil, keda isegi inimeseks ei peeta, on tulevikku?

Arvamus:
Kui keegi pole veel aru saanud, siis tegu on erootikaga. Ja lugesin ma seda sellepärast, et Allyson Jamesi nime taha peidab end kirjanik Jennifer Ashley, kes kirjutab ajaloolist armastusromaanide sarja "Highland Pleasures", mis mulle tohutult meeldib.
Pean tõdema, et kirjanik on loonud huvitava maailma. Kaugel planeedil on enamus võimust naiste käes. Mingil hetkel lõid nende teadlased shareemid, kuid hakkasid seejärel oma loomingut kartma. Inimesed üritasid neid hävitada, kuid see ebaõnnestus. Suur osa shareeme põgenes. Nüüdseks on shareemidest saanud ühiskonna kõige põlatum alamkiht. Nad ei tohi planeedilt lahkuda, neile ei anta tööd ning neid kontrollitakse pidevalt. Shareemid on jäänud ellu, sest nad on üksteisele lojaalsed, osa teadlastest aitab neid ning naiste seas leidub neid, kes on nõus shareemidele teenete eest maksma. Just seda teed läheb ka Talani tädi, kes laseb Reesi röövida, kui saab teada, et Talan on shareemist huvitatud. Järgneb palju igasugust seksi. Imekombel on autoril õnnestunud seksi vahele ära mahutada ka lugu, mis on üsna huvitav. 
Raamatus on nalja ja liigutavaid hetki, kuid ka selliseid stseene, mis tekitasid ebamugavust ja/või läksid (minu aurust) raamatu kangelase iseloomuga vastuollu (stseenid, kus Rio peategelastega ühines). Planeedi ilmastiku pärast on raamatus ka natuke põnevust. 
Olen samast sarjast lugenud ühte lühijuttu ning postitan varsti arvamuse ka selle kohta. Kas ma sarja tulevikus edasi loen, ei oska veel öelda. 

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Rees"

1 kommentaar:

  1. Lisasin arvamusse laused, mis mingil põhjusel postituse lõpust puudu olid.

    VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...