pühapäev, 29. detsember 2013

"Redeeming Zorus" - Laurann Dohner

6. raamat sarjas "Cyborg Seduction"
Peategelased: Zorus ja Charlie

Charlie hädavaresest vend on jamas ning ta elu päästmiseks peab Charlie aitma põgenema Maa Valitsuse poolt vangistatud küborgi. Küborg, kelle Charlie päästab, on suurim persevest, keda naine on oma elus kohanud. Mehe ainsaks heaks omaduseks on viimase peal keha. 
Zorus vihkab inimesi kogu südamest. Taas vangina Maal vannub ta kättemaksu. Mehe ääretuks üllatuseks ilmub aga päästja, kelle julgus hämmastab Zorust igal sammul. Küborg võib ju inimesi vihata, kuid käsutada armastav Charlie lummab Zorust niivõrd, et mehe vaated hakkavad tasapisi muutuma. 

Arvamus:
Alguses polnud ma üldse kindel, kas tahan Zoruse raamatut lugeda. Ta oli Rena vastu nii vastik ning Ice'i ja Megani loos, oli ta otsus Markuse mudelid pardale võtta nii läbinisti loll ja nõme, et ma lausa kirusin teda lugemise ajal valju häälega. 
Raamat oli aga üllatavalt hea ning Zorus polnudki selline sitapea nagu teda eelmistes raamatutes kujutati. Tegelikult ma lausa nautisin, kuidas Charliega kohtumine Zoruse vaateid muutis ning ta oma pimedast vihast üle sai. Mõnusalt lühike (129 lk) ja kuum lugu.

"Redeeming Zorus"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...