laupäev, 28. detsember 2013

"Ral's Woman" ja "Kidnapping Casey" - Laurann Dohner

1. raamat sarjas "Zorn Warriors"
Peategelased: Ral ja Ariel
Ariel ei uskunud tulnukatesse kuni ta Maalt rööviti. Kui anzonite rass kuulutab inimesed kasutuks, annavad nad Arieli oma orjadele, kes naise pärast peavad võitlema. 
Ral on zorni sõdalane, kes on samuti azonite poolt röövitud. Mees unistab vaid vabadusest, kuid siis saabub Ariel ning mees otsustab naise endale võita. Kui Ral hiljem koos kaaslastega põgeneb, võtab ta Arieli kaasa oma planeedile. Ariel satub täiesti võõrasse keskkonda, kus tal tuleb paljude veidrate kommetega kohaneda.

                                  Hinne: 1,5 / 5

2. raamat sarjas "Zorn Warriors"
Peateglased: Argernon ja Casey
Casey põgeneb ahistava poiss-sõbra eest, kes on ühtlasi ka linnakese politseiülem. Metsas päästab ta elu lumeinimene - tohutu suur ja seksikas mehemürakas. Mehega natuke aega koos veetnud, on Casey ainus soov lumeinimene endaga koju viia ning elu lõpuni õnnelikult koos elada.
Argenon ei ole lumeinimene. Ta on zorni sõdalane, kes tuli Maale endale naist otsima. Ja tal on Casey'ga midagi ühist - ka tema tahab naise oma koju viia. Nii ta siis röövibki Casey.

Hinne: 2,5 / 5
Arvamus:
Veel üks Laurann Dohneri sari. Seekord on tegelasteks tulnukad, kes leiavad oma armastatud Maa naiste seast. Mulle ei meeldinud raamatute kaanepildid ja ka lood olid üsna tobedad. Teine osa oli sutsu parem kui esimene, aga zorni sõdalased olid parajad türannid ja tülinorijad ning ka kangelannad ei avaldanud mulle erilist muljet.

Sarja raamatud:
"Ral's Woman"
"Kidnapping Casey"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...