reede, 27. detsember 2013

"Our Husband" - Stephanie Bond

Kolm naist tõttavad haiglasse, sest saavad teate, et abikaasa on autoõnnetusse sattunud. Oma šokiks avastavad nad, et on kõik abielus sama mehega.  
Blond kõrgseltskonnast pärit Beatrix on alati kahtlustanud, et Raymond abiellus temaga raha pärast.
Väikelinna arst Nathalie on abielu jooksul alati Raymondilt ausust nõudnud. Nüüd on tal ette näidata vaid mehe tohutud võlad.
21-aastane strippar Ruby abiellus hiljuti Raymondiga ning ootab mehe last.
Kui Raymond hiljem kahtlastel asjaoludel sureb, kahtlustatakse naisi mõrvas. Kuna politsei ei näe kolmest lesest kaugemale, on naiste ainsaks lahenduseks oma vimmast üle saada ja ise mõrvar tabada.

Arvamus:
Minu jaoks täiesti tundmatu autor. Valisin loo amazonist kuna see oli tol hetkel allahinnatud, pealkiri algas O-tähega (mul oli seda proovikivi jaoks vaja) ning tutvustus oli huvitav.
Naerda sai päris palju. Naised ei suutnud alguses kuidagi üksteisega leppida ning sapiseid märkusi ning nipsakaid ütlusi tuli lausa robinal. Kõige enam meeldis mulle Beatrix. Temas oli klassi ning vahepeal oli mul temast päris kahju. Ta pühendas oma elu Raymondile ning vastu sai vaid hunniku valesid ning teadmise, et mees varastas ta tagant.  Autor suutis  ka teised naised huvitavaks kirjutada ning Ruby ja Beatrixi suhtlemine oli tõeliselt koomiline, sest nad olid pärit nii erinevatest maailmadest.
Romantikat oli ka sutike, sest ühele daamidest tekkis austaja. Krimka pool oli üsna põnev ja lõpplahendus rahuldustpakkuv. Mõnus koomiline lugu.

Hinne 3 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...