laupäev, 28. detsember 2013

"Never Love a Highlander" - Maya Banks

3. osa triloogiast "McCabe"
Peategelased: Rionna McDonald ja Caelen McCabe

Caelen McCabe ei usu armastusse, sest kaheksa aastat tagasi reetis armastatud naine ta usalduse ning hävitas äärepealt kogu mehe klanni. Lojaalsusest vendade vastu asub Caelen Alarici kohale ja abiellub Rionna McDonaldiga.
Isa võimumängude pärast on Rionna olnud peaaegu kihlatud Ewaniga ja päriselt kihlatud Alaricuga. Caelen on neiu viimane võimalus, sest kolmandat ärapõlgamise alandust ei elaks Rionna enam üle. 
Noored abielluvad ja naasevad McDonaldi kindlusesse. Caelenit ei võeta avasüli vastu ning mehel tuleb tõsiselt pingutada, et uues kodus poolehoidu võita. Üsna pea taipab Rionna, et on oma abikaasasse armumas.  Silmapiiril on otsustav võitlus vana vaenlasega, mille käigus tõestab sõdalasehingega Rionna oma väärtust ning sulatab Caeleni külmunud südame.

Arvamus:
Sa armas aeg. Erootiliste romaanide kirjutamisest on Maya Banksil tõesti kasu olnud. Selle raamatu lembestseenid olid tõeliselt kuumad. Ime, et linad tuld ei võtnud, kui Caelen Rionnale armurõõme õpetas. 
Samuti oli lugu tõeliselt tempokas ja põnev ning tegelased olid lahedad. Rionna polnud tüüpiline kangelanna. Ta kandis pükse ja teadis relvadest rohkem kui tikkimisest. Väga lõbus oli lugeda, kuidas Caelen üritas Rionnast tõelist majaprouat vormida. Igatahes oli ta vinge kangelanna ja Caelenile vääriline vastane. "Never Love a Highlander" oli vääriline lõpp heale triloogiale.

Hinne: 4 / 5
Triloogia osad:
"Never Love a Highlander"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...