laupäev, 28. detsember 2013

"Mate Set" ja "His Purrfect Mate" - Laurann Dohner


Esimene raamat sarjast "Mating Heat"
Peategelased: Mika ja Grady
Libahuntidel on paaritusaeg ning kõik isased on kontrolli kaotamas. Mika on inimene, kes tuleb oma onule külla ning neli isast libahunti suruvad ta kõrvaltänavas nurka. 
Grady on segavereline, kelle ema hülgas ja libahundist isa üles kasvatas. Segaverelisena on tal lihtsam oma tunge kontrollida. Ta päästab Mika ja taipab jahmatusega, et hunt temas tahab Mikat endale. Oma ema pärast teab Grady, kui ohtlik on libahundil inimesse armuda ning otsustab naisest eemale hoida. Kuid siis määrab Mika onu Omar Grady naist teiste isaste eest  kaitsma. Mika otsustab puhkust täiel määral kasutada ning võrgutab Grady oma voodisse.  Grady ei suuda vastu panna, aga keeldub end Mikaga sidumast.

Hinne: 3 / 5

Teine raamat sarjast "Mating Heat"
Peategelased: Shannon ja Anton
Shannon on inimene, kelles on natuke puumat. Kuna ta teab, kui ohtlikud kujumuutjad võivad olla, on ta end terve elu nende eest varjanud. Kuid ühel päeval saab naise õnn otsa ning puumade vaenlased libahundid saavad ta kätte.
Anton ei suuda uskuda, et ta karjakaaslased peavad jahti naisele, kes pole võimeline isegi kuju muutma. Ta päästab Shannoni ning viib naise oma korterisse, kus on ohutu. Seda niikaua kui algab paaritumisaeg ning Antoni hunt Shannoni puumat endale tahtma hakkab. Anton, kes on karja tulevane alfa, teab, et kaslast ei võeta kunagi omaks, kuid on juba liiga hilja. Ta on naisesse armunud.

Hinne: 4 / 5

Arvamus:
Ma avastasin Laurann Dohneri raamatud sel suvel ning lugesin terve juuni ja juuli tema kirjutatud erootilisi ulme- ja fantaasiasarju. Lood ei olnud eriti pikad ning sobisid suurepäraselt kergeks ja kuumaks suvelugemiseks. Tegu on erootiliste armastusromaanidega, kuid samas pole nad nii väljakutsuvad ja räiged kui paljud teised sarjad, mida tänapäeval taevani kiidetakse.
Esimese raamatu "Mate Set" peategelased ei meeldinud mulle eriti. Mika oli nõme kangelanna. Ta tegi liiga kiiresti järeldusi ning ei kuulanud Gradyt, kuigi mees teadis olukorrast rohkem kui ta ise. See-eest onu Omar ja ta sõbranna Minnie olid lahedad ja andsid loole palju juurde.
Sarja teine raamat "His Purrfect Mate" oli tunduvalt parem. Shannoni olukord polnud kiita ning Anton teadis, mida kaslase kaitsmine endaga kaasa tuua võib, kuid tegi seda ikkagi. Ta oli korralik mees ning teenis sellega ära oma sõprade lugupidamise ja abi. Kurjam andis loole omapärase hõngu ning intiimsed stseenid olid äärmiselt kuumad
NB! Raamatutes on vägivalda ning olukordi, kus naine langeb peaaegu vägistamise ohvriks.

Sarja raamatud:
"Mate Set"
"His Purrfect Mate"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...