teisipäev, 31. detsember 2013

"Marked" - Elisabeth Naughton

1. raamat sarjas" "Eternal Guardians"
Peategelased: Casey ja Theron

Theron on argonautide juht, kes kaitseb oma rühmaga surematute maailma allilma eest. Nüüd on aga nende kuningas vanadusse suremas (jep, isegi surematud viskavad ühel hetkel lusika nurka) ning printsess Isadora on liiga haige, et riiki juhtida. Theron, kes on printsessiga kihlatud, peab leidma surelike maailmast Isadora õe ning tooma ta surematute maailma, et printsess saaks endasse imeda õe elujõu. 
Isadorat otsiv Theron langeb deemonite kätte. Ettekandja Casey päästab  mehe ning Theron "veenab" naist endaga ööd veetma. Alles hiljem saab Theron teada, et Casey ongi naine, kes peab surema, et surematud saaksid rahus elada.

Arvamus (sisaldab spoilereid):
Kummaline algus sarjale. Autor suutis Theroni tõesti vastikuks muuta. Kõigepealt hüpnotiseeris see mölakas Casey, et temaga magada. Ja pärast seda polnud tal mingeid süümekaid, et viis Casey sõna otseses mõttes tapale. Kogu see mõtteviis "ohverdame ühe teiste hüvanguks" hakkas mulle vastu, sest sarnanes kultusele. Alles üsna raamatu lõpus näisid Theronil Casey vastu tunded tärkavat. Kuhu jäi kangelane, kes oma armastatu eest võitleb? Need poolhaledad katsed raamatu lõpus tulid liiga hilja. Ning kui see argonautide tundepuuduse jutt tõesti tõele vastas, siis tegi autor vea, jättes Casey ja Theroni kokkusaamise liiga raamatu lõppu. 
Hoopis Isadora suutis mind pahviks lüüa. Ja kui ma sarja edasi loen, siis just tema pärast. Isa pidas tütart liiga haigeks, kuid isegi füüsiliselt nõrgana oli temas rohkem üllust ja vaprust, kui kõigis argonautides kokku.

Raamat on amazon.com lehel tasuta - "Marked".

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Marked"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...