teisipäev, 31. detsember 2013

"Less Than a Gentleman" - Kerrelyn Sparks

2. raamat Kerrelyn Sparksi ajalooliste romaanide sarjas
Peategelased: Matthais Thomas ja Caroline Munro

Kapten Matthais Thomas peab Lõuna-Carolinas brittide vastu partisanisõda ja otsib sõjakaaslase palvel kadunud Munro õdesid. Tal ei ole aega romantikaks, kuid Matti ema on tüdinud ootamast, millal poeg pere loob ja astub ise samme selles suunas.
Kui Matt ühel ööl koju jõuab, leiab ta oma voodist kauni noore naise, kes teatab, et on Matti kihlatu. Matt kahtleb neiu isikus ja otsustab ülemteenrit teeseldes välja selgitada, mis ema majas tegelikult toimub.
Caroline Munro põgeneb koos raseda õe ja tolle lastega brittide eest, kes nende kodu maha põletasid. Hädas teeskleb ta teist naist, et turvalises kohas mõnda aega puhata. Neiu ei oska uneski näha, et armub ülemteenrisse, kes tegelikult osutub spiooniks.

Arvamus:
Kerrelyn Sparks on hämmastav. Ta oskab kirjutada nii vahvaid vampiirilugusid kui ka suurepäraseid ajaloolisi armastusromaane. 
Lugu leiab aset Ameerika iseseisvussõja päevil. Kuigi ma tean vähe Ameerika selle perioodi ajaloost (ainult üldiseid fakte), oli raamat  vaimustav ja tekitas huvi ajaloost rohkem teada saada. 
Caroline ja Matt olid huvitavad tegelased ja meeldisid mulle väga. Nad olid arukad ja naljakad. Jah, raamat oli sõjast, kuid samas oli selles ka palju huumorit. Ma loen kindlasti Virgina raamatut ja loodetavasti on autoril plaanis sarja edasi kirjutada, sest Matti ja Caroline'i loo lõpp oli tsipa pettumust valmistav.  Ma tahan teada, mis tegelastest edasi sai.

Lause, mis mind valjusti naerma pani:
“A small knob? A tiny twig, a wee button, a small prick?”

Hinne: 4,5 / 5
Sarja raamatud:
"The Forbidden Lady"
"Less Than a Gentleman"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...