teisipäev, 31. detsember 2013

"Kuidas meelitada kaunitari" - Kasey Michaels

Originaalpealkiri: "How to Beguile a Beauty"
Tõlkija: Ülle Jälle
Ersen 2010

Kui leedi Lydia Daughtry armastatu hukkub lahingus, on neiu kindel, et ei armu enam kunagi. Kuni ahvatlevalt kena hertsog äratab temas tundeid, mille olemasolust ta isegi teadlik polnud. Ent kuidas tal saavad olla säärased tunded Tanner Blake’i vastu, kes tuletab pidevalt meelde kõike seda, millest ta ilma jäi? 
Malverni hertsog Tanner Blake lubas surevale sõbrale, et hoolitseb tema “kalli Lydia” eest. Kuidas julgeb ta nüüd ise ihaldada seda kaunist noort naist – eeskätt seetõttu, et on ise teise naisega sama hästi kui kihlatud? Tema lahendus on leida Lydiale otsekohe sobiv abikaasa. Aga kui nende mõlema ellu tungib salapära ja oht, muutub Tanneri tõotus äärmiselt isiklikuks... ja temas tekib taas soov Lydiat igavesti enda kõrval hoida.

Arvamus:
Tunduvalt parem, kui Nicole'i raamat. Tegelased olid meeldivad ja arukad ning ei hakanud kordagi närvidele käima. Muigama ajas mind hoopis see, et nad kogu aeg mõtlesid pikalt ja põhjalikult iga sõna ja teo üle. Triloogia lõpp oli põnev, aga ma arvan siiani, et kurjamil oli tegutsemiseks jube nõme ajend.

Hinne: 3 / 4
Triloogia osad:
"Kuidas ahvatleda hertsogit"
"Kuidas taltsutada daami"
"Kuidas meelitada kaunitari" 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...