laupäev, 28. detsember 2013

"Kissing Steel" - Laurann Dohner

2. raamat sarjast "Cyborg Seduction"
Peategelased: Steel ja Rena

Rena töötab kindlustusfirmas uurijana ja ta ülesandeks on tagasi saada laev, mille küborgid varastasid. Missioon lendab aga vastu taevast ja Rena langeb küborgide kätte vangi. Oma õuduseks kuuleb ta kuidas küborgid plaanivad teda seksiks kasutada ja omavahel jagada. Rena on ellujääja ning leiab varsti lahenduse. Ta palub kaptenit, et too annaks ta Steel'ile - kõige suuremale ja hirmuäratavale küborgile, kes ei jaga endale kuuluvat teistega.
Steel pole haprast inimesest huvitatud. Ta koduplaneedil on piisavalt toekaid küborgi naisi, kes ta seltskonnast rõõmu tunnevad. Kuid Rena ei anna alla -  ühel hommikul ärkab Steel voodi külge aheldatuna ning Rena tõestab Steel'ile, miks mees ta endale peaks jätma.

Arvamus:
Teine osa oli tunduvalt parem kui esimene. Peab ju armastama kangelannat, kes teab, mida tahab ja on valmis selle eest võitlema. Rena oli arukas ja julge. Ma pole vist varem lugenud raamatut, kus naine jõuvõtteid kasutades meest võrgutab.  
Küborg naised hakkasid mulle selles osas tõsiselt närvidele käima. Näib, et kõik nende naised on hellitatud jõmpsikad, kes arvavad, et maailm keerleb vaid nende ümber.

Hinne: 3,5 / 5
Sarja raamatud:
"Kissing Steel

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...