teisipäev, 31. detsember 2013

"Justice" - Laurann Dohner

4. raamat sarjas "New Species"
Peategelased: Justice ja Jessie Dupree

Justice on uue liigi juht ning teeb kõik selleks, et inimkond uue liigi vastu võtaks. Kahjuks pole see kerge amet ning vihkajate grupid väravate ees teevad elu üsna keeruliseks.
Jessie Dupree on kuid koos valitsuse erirühmaga uue liigi naisi otsinud ja päästnud. Nüüd alustab Jessie tööd Homeandis ning tal on mitmeid huvitavaid mõtteid, mida ta Justice'iga arutada tahab. Kuid siis selgub, et vihkajad on ka seespool väravaid. Osa äsja vabastatud uue liigi meestest ei suuda oma viha inimeste vastu taltsutada ja ründavad Jessiet.

Arvamus:
Kuum nagu kõik Laurann Dohneri raamatud. Huvitav on lugeda, kuidas Homeland areneb ja uus liik välismaailmaga kohaneb. Justice käitus vahepeal nagu mölakas, aga see tegi loo vaid põnevamaks. Pealegi oskas Jessie mehe ilusasti paika panna.
“Let me tell you how it’s going to be, Justice. You don’t tell me who I can and can’t have inside my house. I work for the NSO but my personal life is my own. You lost the right to give me your opinion,” she stressed that last word, “about what I do or don’t do the second you decided you didn’t want to see me anymore. You don’t want me so don’t you dare tell me I can’t spend time with other men.”
Hinne 4 / 5
Sarja raamatud:
"Fury"
"Slade"
"Valiant"
"Justice"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...