neljapäev, 19. detsember 2013

"Immortal Ever After" - Lynsay Sands

18. raamat "Argeneau" sarjast
Peategelased: Valerie Moyer ja Anders

Valerie ei usu vampiiridesse kuni kihvadega psühhopaat ta röövib. Naisel õnnestub põgeneda ning teistele vangidele abi kutsuda. Kui politsei saab imeliku väljakutse, märkavad seda ka vampiiride korravalvurid. 
Andersi rühm saabub sündmuspaigale ning mõjutab politseid, et nood lahkuks. Nad vabastavad vangid ja kustutavad juhtunu naiste mälust. Oma hämmastuseks avastab Anders, et ta ei suuda Valerie mõtteid lugeda. Näib, et naine on ta hingesugulane. Kuna kurjategijat ei tabatud ning Anders ja Valerie saaksid teineteist paremini tundma õppida, pakub Lucien naisele oma majas turvalist peatuspaika. Kuid oht pole möödas, sest kurjategija, kes naised röövis, on vabaduses ning teeb plaane oma haaremi tagasi saamiseks.

Arvamus:
Seekordne Argeneau lugu algas üsna hirmuäratavalt. Sadistlik  vampiir röövis noori naisi ning hoidis neid keldris puurides. Õnneks läks lugu pärast naiste päästmist helgemaks ja sarja algusraamatutele omane huumor mängis suurt rolli. Lucien ja Leigh andsid muidugi oma osa. Nende kemplemist oli lust lugeda ja viis, kuidas Leigh üritas kosjamoori mängida, ajas mind kogu aeg naerma.
Valerie oli väga iseseisev ja arukas tegelane. Hirmuäratavale olukorrale ja oma nõrkusele vaatamata suutis ta põgeneda ning ka teistele abi kutsuda. Imetlusväärne.
Kummalisel kombel pole Anders eelmistes raamatutes mulle erilist muljet jätnud. Ta oli lihtsalt üks korravalvuritest, kes koos teistega seadusi rikkuvaid vampiire jahtis. Selles loos hakkas ta mulle tohutult meeldima. Ta oli sümpaatne ja sobis Valerie'ga väga hästi kokku.

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"A Quick Bite"
"Love Bites"
"Single White Vampire"
"Tall, Dark and Hungry"
"A Bite to Remember"
"Bite Me If You Can"
"The Accidental Vampire"
"Vampires Are Forever"
"Vampire, Interrupted"
"The Rogue Hunter"
"The Immortal Hunter"
"The Renegade Hunter"
"Born to Bite"
"Hungry For You"
"The Reluctant Vampire"
"Under a Vampire Moon" 
"The Lady is a Vamp" 
"Immortal Ever After" 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...