laupäev, 28. detsember 2013

"Here, Kitty, Kitty!" - Shelly Laurenston

3. raamat sarjast "Magnus Pack"
Peategelased: Angelina Santiago ja Nikolai Vorislav

Magnuse hundikari on löögi all ja hüaanid on sihikule võtnud Sara sõbrad. 
Kui vennad Vorislavid  taipavad, et kaunis naine langeb kohe hüaanide saagiks, otsustavad nad sekkuda ja Angelina päästa (loe: röövida).
Nikolai Vorislav saabub koju ning leiab oma toast vihase kaunitari, kes ta äärepealt maha laseb. Näib, et Nikolai idioodist vennad on taas mingi jama kokku keeranud. 
Angelina ärkab alasti võõras majas, mis näib tiigritest kubisevat. Talle ei meeldi tekkinud olukord mitte üks põrm, kuid sõprade kaitseks on ta nõus paigale jääma ja maakatest kaslasi taluma. 

Arvamus:
Mul läks aega, et selle looni jõuda. Esiteks ei tahtnud ma, et sari lõppeks ning teiseks meeldis Angelina mulle kolmest sõbrannast kõige vähem. Esimeses kahes raamatus näist ta enamasti tibina, kelle suurimaks prioriteediks oli, et ta kingad käekotiga sobiksid. Selle loo Angelina pani ikka veel õigetel aksessuaaridele rõhku, kuid ta oli ka südi ja naljakas ning keeras Niki väga oskuslikult ümber oma väikese sõrme. Kõige lahedam tegelane oli aga Niki isa. Mulle tohutult meeldis too veidrik tiigrite seas, kes oma lastele piinlikkust valmistas, sest armastas vaid nende ema. Niki vennad olid parajad jobud, aga samas väga nunnud. Ma loodan, et Shelly Laurenston kirjutab kunagi lood ka teistest Vorislavi vendadest. Nad on liiga huvitavad tegelased, et neist nii kergelt loobuda. Ma tahan veel lugusid tiigritest.

Mõned katkendid:
“So, Santiago…” 
“What?” 
“You like him?”
She shrugged. “I don’t dislike him.” 
“Well, for you that’s almost marriage.”
                                                                           Miki ja Angelina telefonivestlus

“Now, darlin’. I know I’m pulling you away from playing grab ass with my oldest boy on his nice hardwood floor…” Angie barely stopped herself from spitting out her mouthful of coffee. “…but if he’s anything like his daddy, trust me, he’ll still be here when you get back.” 
                                                                 Niki ema tahab, et Angelina kohtuks Vicki Löwe'gaHinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"Pack Challenge"
"Go Fetch!"
"Here Kitty, Kitty!"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...