teisipäev, 31. detsember 2013

"Happily Never After" ja "Devil to Pay"- Jeaniene Frost

Lühiromaanid sarjast "Night Huntress World"
Peategelased: Isabella Spaga ja Chance


Greta palub oma vanalt sõbralt Bones'ilt abi, sest ta lapselaps Frazier on end maffiaga sidunud ning kohalik  maffiaboss sunnib Frazieri õde Isabellat endaga abielluma. Bones saadab oma sõbra Chance'i naist aitama. Chance'i ülesandeks on mõjutada Robertit oma plaanidest loobuma, kuid mees armub Isabellasse ning arvab, et maffiaboss vajab karistamist.

Hinne: 3 / 5


Blake Turner tahab surra, sest tema sees elab deemon. Kui deemon üle võtab, kaotab Blake kontrolli oma keha üle ning ei mäleta hiljem midagi juhtunust. Deemonist jäävad maha laibad. Blake loodab, et vampiir Elise on nõus ta tapma. Blake'i tapmine on lihtne, kuid deemoni tapmine hoopis keerulisem. Teekonnal sobivasse kohta, kus seda teha saaks, õpib Blake Elise'i tundma ning armub naisesse.

Hinne: 4,5 / 5

Arvamus:
Mõlemad lood olid mõnusalt lühikesed ja lahedad, kuid "Devil to Pay" meeldis mulle rohkem. See lõppes küll ootamatult, aga Blake ja Elise olid suurepärased tegelased ning nende loos oli rohkem emotsioone. Kuni päris lõpuni polnud ma kindel, kuidas lugu tegelikult lõppeb.

Sarja "Night Huntress World" raamatud:
"Happily Never After"
"One Foot in the Grave" 
"Devil to Pay"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...