laupäev, 28. detsember 2013

"Golden Trail" - Kristen Ashley

3. raamat sarjast "The 'Burg"
Peategelased:  Raquel "Rocky" Merrick ja Tanner Layne

Rocky ja Layne olid noored ja armunud ning arvasid et nende õnn kestab kogu elu. Kuid siis lahkus Rocky sõnagi lausumata ja katkestas Layne'iga kõik suhted. Löödud Layne abiellus teisega, sai kaks poega ning pärast abielu purunemist lahkus linnast. Nüüd on Layne tagasi, sest ta eksnaine on end sidunud kaabakaga ning mees tahab oma poegadele stabiilset kodu pakkuda. Rockyl ja Laynel pole teineteisega pistmist kuni mees räpsat politseinikku uurides kolm kuuli rindu saab. 
Haiglas teadvusele tulles leiab Layne eest Rocky ning naine ei kavatsegi enam lahkuda. Lõpuks jõuavad nad kokkuleppele ning otsustavad koos räpase võmmi paljastada. Käimasoleva juhtumiga seoses tuleb päevavalgele palju räpaseid üksikasju nii olevikust ja minevikust. Hingehaavad saavad viimaks paraneda ning näib, et Laynel ja Rockyl on uus võimalus koos olla.

Arvamus:
Ma armastan seda sarja. Järjekordne superlahe lugu, mis oli naljakas, traagiline, romantiline ning põnev. Natuke liiga pikk, kuid näib, et Kristen Ashley ei oskagi lühemaid lugusid kirjutada. :)
Vahepeal tahtsin ma osadel tegelastel kõri pihku võtta. Eriti lapsevanematel. Ükski täie mõistuse juures olev vanem ei ei käitu nii ega lase oma lastel end sedamoodi ohtu seada. Peategelased sobisid hästi kokku - nende vahel oli sädet. Nende omavahelist suhtlemist ja suhte arengut oli huvitav lugeda ning Rocky ja Layne'i intiimsed stseenid olid tõeliselt kuumad.
Nagu eelmiseski osas särasid ka selles raamatus kõige enam teismelised ehk siis Layne'i pojad Jasper ja Tripp. Ilma poisteta poleks täiskasvanud juhtumit suutnud lahendada. Loodetavasti on poisid ka järgmistes raamatutes.

Katkendid:
“If you’re nothing else in this life, be wise, be compassionate and be strong because those three things are everything.”
Rocky Merrick

“It’s good she hooked up with me, she such a nut, she needs a badass to take her back.”
Jasper Layne

“Until you two came along, she was the best thing that happened to me in my whole goddamned life.” 
Tanner Layne

Hinne: 4,5 / 5
Sarja raamatud:
"Golden Trail"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...