reede, 27. detsember 2013

"Go Fetch!" - Shelly Laurenston

2. raamat sarjast "Magnus Pack"
Peategelased:Miki Kendrick ja Conall Viga-Feilan

Viikingite järeltulija ja kujumuutja Conall Viga-Feilan näeb väikesekasvulist terava keelega Miki Kendrikut ja tahab naist oma voodisse. Miki näeb blondi hiiglast, kes teda ainiti vaatab ja mõtleb, kuidas kiiresti lähima relvapoeni jõuda. 
Magnuse hundikarja ohustab teine kujumuutjate klann ning Sara sõbrad satuvad ohtu. Miki sõidab suurlinna, et oma väitekirja kaitsta. Conall läheb temaga kaasa, et naist kaitsta. Kuid Miki pole mingi kaitsetu lilleke - ta IQ on skaalalt väljas ja oskused relvade käsitlemisel suurepärased. Conallil on tegu, et Mikit pahandustest eemal hoida.

Arvamus: 
Ma ei tea, kust autor need jaburad ideed võtab, aga ta teeb suurepärast tööd. Ma naersin silmad märjaks ja pärast raamatu lõppu itsitasin veel mitu päeva, kui parimad kohad meelde tulid. Teine lugu "Magnum Pack" sarjast on veel naljakam, üleannetum ja siivutum kui Sara ja Zachi lugu.
Miki ja Conall olid vapustavad tegelased. Miki üritas meest kogu aeg eemale tõrjuda, kuid kangekaelne hunt ajas ikka oma joru ja üritas Mikit voodisse võrgutada. Ja kui nad lõpuks nii kaugele jõudsid, siis oli toimuv särtsuvalt kuum.
Sara, Angelina ja Zach olid samuti selles loos. Zach ja Miki ei talu teineteist, kuid kuna Miki on Sara parim sõber ja Conall jällegi Zachi oma, siis ei pääsenud nad kuhugi ning pidid õppima läbi saama. Ega see neil just kõige paremini ei õnnestunud ja nalja sai palju.
Kõige lahedamad olid aga kõrvaltegelased - Miki sõbrad kolledžist ja doktor Irene Conridge. Irene'i kodus juhtunu oli superlahe. Leidsin juba, et Irene'i ja Nilesi kohtumisest on ka lugu ning panin selle oma lugemist vajavate raamatute nimekirja.
Hüaanid ajasid mulle taas hirmu peale. Ühes Pride'i raamatus saatsid nad samuti oma lapsed tegelasi taga ajama ja see oli tõeliselt jube.

Lemmikkohad ja -tsitaadid:
“Okay. Fine.” Angelina was silent. For about fifteen seconds. “But you do know that a vibrator can’t really be your boyfriend.” Miki dropped her head into her hands. “I will not discuss Mr. Happy with the likes of you.” Angelina sighed. “I find the fact that you named your vibrator disturbing on so many levels.” “Best relationship I’ve ever had.” 
Miki ja Angelina 
“Miki Marie Kendrick! You drugged him didn’t you?” Miki winced. Boy, did Sara and Angelina know her well. “He’ll be fine.” “You get your ass back to that hotel and you make sure he is! Right this fuckin’ minute!” “Okay. Okay. Calm yourself. I’m already at the hotel.” “And make sure he doesn’t say anything to Zach. He barely tolerates you as it is. I don’t want to have to fight my own mate every damn Thanksgiving.” 
Miki räägib telefoni teel sõbrannadega
“Well, so you don’t get too cocky, I myself often complete the TV Guide crossword puzzle.” He puffed out his chest. “In pen.” 
Conall Viga-Feilan
“Deny everything. Admit nothing. Demand proof.”
Miki sõbrad
She walked serenely after her brothers, heading toward the kitchen door leading to the hallway. But suddenly she stopped and looked straight at Miki. “You weren’t pregnant last night, were you?” The entire room of people froze. If Conall didn’t know better, he would have sworn that the entire universe had frozen. That, like them, the universe wanted to see what Miki would do. Miki slowly looked up and turned to the girl. “I’m sorry. What?” “You. You smell pregnant. Papa taught me what that was when I smelled that same scent on my aunt. You didn’t smell like that last night. But you do now.” The girl shrugged. “I guess you had a busy night.” Then, after destroying his entire world, the little bitch left. 
Miki ja Irene'i tütar

Hinne: 4,5 / 5
Sarja raamatud:
"Go Fetch!"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...