esmaspäev, 30. detsember 2013

"Forbidden Nights with a Vampire" - Kerrelyn Sparks

7. raamat sarjast "Love at Stake"
Peategelased: Vanda Barkowski ja Phil Jones

Vanda on kuulsa ööklubi Horny Devils omanik ning äri läheb hästi kuni kolm töötajat ta vastu kaebuse esitavad ja Vanda viharavile suunatakse. Naise temperamenti teades ja tundes ei ole keegi nõus tema sponsoriks hakkama.
Phil Jones on aastaid vampiiride heaks päevase vahetuse valvurina töötanud. Samuti on ta aastaid Vandat ihaldanud, kuid Romani haaremisse kuuludes oli naine kättesaamatu. Phil nõustub Vandat toetama ja loodab, et neil on nüüd võimalus koos olla. Kuid üks kaebuse esitanud töötajatest ei ole nõukogu otsusega rahul ja otsustab õigusemõistmise enda kätte võtta. Selgub ka, et Vanda nimi on Casimiri musta nimekirja tipus ning naine peab koos Philiga põranda alla minema.

Arvamus:
Ma olen sarja teisest osast peale Vanda raamatut lugeda tahtnud ja see oli igati ootamist väärt. Vanda on äge. Mulle meeldib ta stiil ning kuidas ta oma sõprade eest alati välja astub. Kahtlustasin juba Darcy raamatus, et ta on kaotuse üle elanud, aga nii traagilist saatus ei osanud ma ette näha. 
Phil oli seksikas ja huvitav tegelane ning Vandaga moodustas ta äärmiselt toreda paari. Mulle meeldis nende omavaheline nägelemine ning viis, kuidas Phil aitas Vandal oma hirmudest üle saada. Pärast raamatu lõppu oli mul lai naeratus näol ja tükil ajal oli rinnus mõnusalt soe tunne, kui peategelaste peale mõtlesin.
Selles raamatus asuvad Malcontentid uuesti tegutsema ning toimub omajagu madistamist. Samuti suureneb kujumuutjate tähtsus ning näib, et tulevikus võib tulla veel mitmeid raamatuid libahuntidest.
Mõnus, humoorikas, emotsionaalne ja põnev. Täiuslik raamat igapäevamurede unustamiseks.

Hinne: 4,5 / 5
Sarja raamatud:
"How to Marry a Millionaire Vampire"
"Vamps and the City"

"A Very Vampy Christmas"
"Be Still My Vampire Heart"

"The Undead Next Door"
"All I Want for Christmas is a Vampire" 
"Secret Life of a Vampire"
"Forbidden Nights with a Vampire"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...