laupäev, 21. detsember 2013

"Everything But ..." - Holly Jacobs

Sarja esimeses raamatus "Everything But a Groom" on Nana Salo  õnnetu, sest aastakümneid tagasi vihaga lausutud sõnad on muutunud perekonna needuseks, mille viimaseks ohvriks on ta lapselaps Vancy.
Vancy peigmees jättis naise altari ette ja nüüd pasundab press perekonna pulmaneedusest. Naine peidab end reporterite eest mastikukujundaja Matt Wilde'i majja Mattist on ootamatult saanud nelja-aastaste vennapoegade hooldaja. Vancy aitab mehel poiste eest hoolitseda kuniks ta välja mõtleb, mida oma eluga peale hakata.

Salode perekonna pulmaneedus jätkub sarja teises raamatus "Everything But a Bride". Nana Salo lapselaps Noah on abiellumas Juliannaga, kuid poissmeesteõhtul teatab pruut, et ei suuda Noah'ga abielluda. Raskel ajal toetab Noah't kõige rohkem Julianna kasuõde Callie. Noah otsustab kasutada broneeritud pulmareisi ning kutsub Callie kaasa. Järgnevad salajased kohtingud.

Sarja kolmandas raamatus "Everything But a Wedding" on Nana Salo juba meelt heitmas. Kaks lapselast on armastuse leidnud, kuid perekonnaneedus on siiani murdmata. Nana viimaseks lootuseks on Dori, kes lubab vanaemale, et murrab needuse. Tegelikult ei usu Dori needusesse ning tal pole plaanis ka armuda. Kuid siis ilmub Dori ellu sisekujundaja Bill Hastings, kelle tegelik nimi on Carter William Hastings. Edukas Carter teeskleb sisekujundajat, et ta rase sugulane CeCe lepingust ilma ei jääks.

Arvamus:
Humoorikalt kirjutatud romantilised lood. Kõik raamatud on alla 200 lehekülje. Nana Salo oli omamoodi tegelane. Ta oli rahvuselt ungarlanna, kes noorena pani vihahoos oma perekonnale needuse, mille tulemusena ei saa keegi pereliikmetest suurt ja uhket pulmapidu nautida. Raamatutes üritas ta seda igati murda, kuid sageli muutsid ta plaanid ja teod lastelaste elu vaid keerulisemaks. Ja mida rohkem ta püüdis, seda tüütumaks ta muutus. 
Kõik kolm paari meeldisid mulle, kuid ma ei armastanud neid. Esimeses loos võitsid mu südame hoopis Matti vennapojad. Poisid olid vaid nelja-aastased, kuid juba piisavalt katsumusi läbi elanud. Teises ja kolmandas raamatus ma endale lemmikuid ei leidnud.
Ostsin kõik kolm osa, kui need olid amazonid allahinnatud. Nüüd maksab iga osa pea kolm dollarit. Sari peaks edasi minema raamatuga "Everything But a Christmas Eve". Lugesin, et ka selles raamatus on tegelaseks Nana Salo, kes hakkab igavusest kosjamoorina kätt proovima. 

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Everything But a Groom"
"Everything But a Bride"
"Everything But a Wedding"

1 kommentaar:

  1. Amazon.com lehel on täna (22. 12) sarja iga osa päevapakkumisena 0.99 senti (0.76 euro senti).

    VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...