neljapäev, 12. detsember 2013

"Eternal Kiss of Darkness" - Jeaniene Frost

2. raamat sarjast "Night Huntress World"
Peategelased: Mencheres ja Kira Graceling

Eradetektiiv Kira Graceling kuuleb tühjast laohoonest valuoigeid ning on järgmisel hetkel kistud vampiiride tumedasse ja ohtlikku maailma.  
Mencheres on tasapisi iseennast kaotamas, kui kaunis naine eluga riskidest teda päästa püüab. Mencheres ei tea mida teha. Kira on lummav ning mees tahaks teda paremini tundma õppida, kuid vampiiride maailmas viibimine paneb naise elu ohtu. Kuid siis üritab vana vaenlane Mencherest hävitada ning vampiiri ja Kira elu pole enam kunagi sama.

Arvamus:
Millegipärast on alati keerulisem kirjutada arvamust meeldivast raamatust. Näib, et pessimistliku eestlasena tuleb mul vingumine paremini välja kui raamatu kiitmine. Hmm, kust küll alustada?
Jeaniene Frost oskab kirjutada huvitavaid lugusid, mis on süngelt romantilised ja põnevad. "Eternal Kiss of Darkness" pole erand. Lugu oli kaasakiskuv ning ma lõpetasin raamatu kahe päevaga. Mind huvitas, kuidas Kira uues olukorras kohanes. Cat teadis vampiiridest juba enne sarja algust ning ka Denise puhul ei näinud lugeja, kuidas ta kohanemisprotsess kulges. Kiraga avanes võimalus näha, kuidas inimene, kes öös ringi hiilivatest koletistest midagi ei teadnud, vampiiride maailmaga tutvust tegi. Ausalt öeldes olin ma pettunud, sest midagi jäi nagu puudu. Vahepeal oli tunne, et kõik toimus tohutu kiirusega, siis aga mõnes kohas jäi lugu toppama. Mencheres tundus raamatus oma elemendist natuke väljas olevat. Sarja "Night Huntress" algusest alates on ta olnud vampiir, kelle poole kõik oma murede ja probleemidega pöörduvad, aga selles osas jättis ta kohati hädapätaka mulje. Võibolla oli armumisel talle selline mõju.
Soovitan siiski raamatut ise lugeda. Head oli loos rohkem kui küllaga.
 
Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"First Drop of Crimson"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...